Aile Planlaması acil cevap kızlar

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

selen43

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2010
9
0
ben bu mesajı silmek istiyodum ama nasıl alacağını bilemedim

Son düzenleme:
valla cnm bende 2 hafta aradan sonra kullanmaya basladım ve ıkı kılo aldım dedıgın gıbı ve kasıklarımda cok agrı yasadım..bn hormonlarım ıcın kullanıyorum onu yaklasık olarak ıkı senedır ama 2 hafta kullanmadım kasıklarımda agrı basladı vve 2 -3 kılo aldım ama her ınsanın bunyesıne gore degısıyo..ben kılo almaya musaıt oldugumdan belkı bende yapıyo sadece boyle..

ben 3 ay yasmin kullandım kilo aldırdığı için 2 ay ara vermiştim şimdi tekrar kullanmak istiyorum. ilaç kanımdan temizlendiyse tekrar bi 2 kilo daha alırdırır mı? bu tür şikayeti olan ya da bilen biri varsa bana yardımcı olsun lütfen:18::18::18:
yasmini1,5 sene kardeşim kullanmıştı.bırakır bırakmazda hamile kalmıştı.ama hiç kilo almadı.benim düşüncem ilaçtan başka yöntemlerle de korunabilirsin.ilaçların illaki yan etkisi oluyo.kardeşim kilo almadı ama yüzünde tüylenme oldu.yine de sen bilirsin.

ben ilk kullanmaya basladığım ayda birden 2 kilo aldım sonra kilo almam durmustu acaba bünyem ilaca alıştığı için mı almadım diye merak ediyorum.. şimdi tekrar başlarsam bi daha alışma sürecine gircem ve yine kilo almak istemiyorumm:KK14::KK14:

X