acil cevap bekliyorum lütfen....

sevdicicegim

ANNEYİM MUTLUYUM :)
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2009
475
89
39
kızlar benim 10 aylık bi oğlum var ve adet olamadım son adet tarihimide hatırlamıyorum ilk defa başıma geliyo bugün test yaptım evde yapılanlardan çift çizgi çıktı benim için çok erken yanılma payı olabilirmi arkadaşlar nolur yardım edin :KK5::KK5:

canım pek yanılma payı olmuyor ama.saglık ocagı yada ana saglığa gıt bence..
orda bır tahlıl yaptır.gercekten bebegın daha kuçukmus canım..allah hayırlısını versın..

Benim başıma geldi canım testte çok net pozitif çıktı ama kan verdiğimde negatifti yani test bozukmuş. Bence başka bir marka test ile bir daha bak eğer onda da pozitif çıkarsa hemen kan testi yaptır.

evet arkadaşlar gidip kan testi yaptırdım vede hamileymişim bebeğim çok küçük napcam bilmiyorum okadar üzgünümkii böle olanlara şaşırıyodum başıma geldi yardımlarınız için teşekkür ediyorum:KK14::KK14:

Hayırlısı olsun canım, sakın kendini üzme sonuçta o sana Allah'ın hediyesi. Birlikte büyürler, ikiz hatta üçüz anneleri var onların işi daha zor. Allah şimdiden hayırlısıyla yavrunu kucağına almayı nasip etsin.

saolun arkadaşlar desteğiniz için ama ben hiç hazır değildim inanırmısınız dünden beri ne yerdeyim sanki nede gökteyim sürekli ağlamaklı olarak dolaşıyorum ben kardeşi mutlaka olsun die düşünenlerdenim ama bu benim için çok erken daha bebğim yaşına bile girmedi ona haksızlık yaptığımı düşünüyorum sanki.artık şu saatten sonra sölencek tek kelime kalıyo galiba hayırlısı ve sağlıklısı olur inşallah:KK59:

CNM HERŞEYDE Bİ HAYIR VARDIR..RABBİM UYGUN GÖRMÜŞ SANA YOLLAMIŞ YAVRUNU..EMİNİM BUNUN ÜSTESİNDEN GELİRSİN.. HAMİLELİĞİN GÜZEL GEÇİYOSA HİÇ ÜZÜLME...BEN ŞUANDA 5. AYIMDAYIM 4 AY BOYUNCA HEP YATTIM AMA ONA RAĞMEN RABBİM NASİP EDERSE 3 TANE OLSUN İSTİYORUM.. YATMADIKTAN SONRA ENGELİNDE YOKSA SAĞLIK AÇISINDAN BÜYÜTRÜSÜN İKİ YAVRUNUDA..hadi hayırlısı cnm..

X