ACIL !!!! Buhara oturmak zarar vermismidir

Buharla alakası yoktur onun. Başka bir sebepten olmuştur. Rahim filmi çektiniz mi? Benim aylarca olmayan gebelik her defasında rahim filmi çektiğim ay oldu. Bir de eşten kaynaklanma olasılığı var tabi.

YOK YOK Sen yazma onu da yaparm simdi beni guldurdun ya alahda seni guldrsun yaaa

Ben sade suyla yapdm ama korkdm acikcasi sonradan sicagi taa icerlerde hissettm yani dedim sonra damalr falan yanar iki gecedir supheden uykularm kacdi

Buharla alakası yoktur onun. Başka bir sebepten olmuştur. Rahim filmi çektiniz mi? Benim aylarca olmayan gebelik her defasında rahim filmi çektiğim ay oldu. Bir de eşten kaynaklanma olasılığı var tabi.
Yok rahim filmi cekdirmedim doktorim prolakdinin yuksek dedi bana ilac verdi suan onu duzeltmeye calisiyorm benm adetlerm azaldi iki gun olup bitiyo az az dedm oturayim buhara cok duymusdm onu sonra korkdm tabi bids yapmadm rahim filmi cekdirmekdende korkuyorm aslinda canim nasil bisey agrilimi

Kocakari islerini yapacagim aklima gelmezdi gercekden ama yapiyormus insan buyuk konusdm galiba yapmam dediklerimi yapiyorm

Canim onun yorumu sanki birine catacakmis havasivrdi biraz sinirlerim bozuldu ama dusunce farki diyelm faydali oldunu cok duydum evet haklisin oyizden yapdm zaten adetimin bitimiydi belkide kalan kan parcasi geldi ben spiral cikartmisdm ondan kaynakli enfeksiyon varsa belkide onu sokdu haklsin

Yani sicak suya oturup bartholin kistini patlatan da var mantara göz kirpan da.. durumu doktor bilir ph degeri etkileniyor sonucta insaAllah kotu bir sey olmamistir
Yok canim kotu bisey olmadi sadece yapdikdan sonra korkdm bisey olurmu diye kistim yok sukurki

Yani sicak suya oturup bartholin kistini patlatan da var mantara göz kirpan da.. durumu doktor bilir ph degeri etkileniyor sonucta insaAllah kotu bir sey olmamistir

Pcos gözde büyütülecek birşey değil ama hafife de alınmıyor gerçekten şuan regliyim dün basladim içmeye bu otları bakalım adetimi düzene sokacak mi
Pcos icin sogan suyu kurunu duymusdum dr sarac oglu oneriyor zaten bir sorunu olmayan bir kadin bile alti ayda 15 gun yapmaliymis rahimi temizliyormus ben yapdm biraz kokuyor ama burnumu tikayarak yapdm hatta sonrasinda afedersin sari sari akintimin geldini gordm faydasi var gercekden

Sadece bir kaç dakika acı hissediyorsun. Yoğun regl acısı gibi. Hemen bitiriyor doktor zaten. Aşamalarda uyarıyorlar. Mesela şimdi acı hissedebilirsin diye. İki doğum yapmışsın sanırım. Onun yanında hiçbir şey.
Benim de reglim 1 haftadan 3 güne inmişti. Ciddi bir azalma olmuştu. Şu an gebeyim. Sonra ne olur bilmiyorum. Amh da baksın doktor. Nedense çevremden de çok duydum bunu yaşayanı. Stresli günler geçiriyoruz toplumca belki ondandır.

Ben sürekli adet döneminde sıcak su ile yıkanır buharla rahatlarım ancak ağrıma o iyi geliyor diye devamlı yaparım zararlı olacağını açıkça hiç düşünmedim ama bebek istiyorsan ve risk varsa bi doktora görün

Saol canm icimi rahatlattn gebelik icin zaten gidiyorm doktora prolakdin tedavisi goruyorm hayirlisi allahdan

Saol canm icimi rahatlattn gebelik icin zaten gidiyorm doktora prolakdin tedavisi goruyorm hayirlisi allahdan
Canım prolaktin değerin kaç? Benimde ara ara yükseliyor ama engel teşkil edecek kadar yüksek değil dediler. Bide 2 aşamada baktılar prolaktine çökerme diye bir şey uyguladılar. Tüp bebek doktorum öyle yüksek değil demişti. Senin değer kaç?

Kocakari islerini yapacagim aklima gelmezdi gercekden ama yapiyormus insan buyuk konusdm galiba yapmam dediklerimi yapiyorm
Siz yurt dışında yaşıyorsunuz sanırım, Türkçenizden anladığım kadarıyla. Demek oralarda da var böyle şeyler. Yapacaksanız bile doktorunuza danışın muhakkak. Mantara da sebep olabilir çünkü.

Turkcemde sorun oldunu sanmiyorum ama turkiyede yasiyorm ama sunu soyleyeyim yurt disinda boyle seyleri yapan daha cok insan var cok duydum

48 di sanirsam ama bana hemen dostinex basladi doktor ve korunmami soylemedi biyandanda korkuyorm aslinda ilaci kullnirken hamile kalsam sorun olurmu diye ve doktorum bana bu deger hamilelige engel olur dedi herkez baska bisey soyluyor zaten kafamda karisik yani

Turkcemde sorun oldunu sanmiyorum ama turkiyede yasiyorm ama sunu soyleyeyim yurt disinda boyle seyleri yapan daha cok insan var cok duydum
Türkçeniz bayağı bozuk, özellikle ünsüz benzeşmesi konusuna bir bakın derim. Genelde gurbetçi üyeler böyle yazıyor, o yüzden yurt dışında yaşadığınızı düşündüm. Neyse konu bu değil zaten. Alternatif tıp dünyanın her yerinde kabul gören bir şey. Yeter ki bilinçli uygulayalım. Danışmadan denemeyin bence, başka sorunları tetikleyebiliyor böyle şeyler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…