Acil bir durumm lütfen yardım arkadaşlar.

fbakrep

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2010
18
0
iyi günler ben kocamla ilişkiye girdim korunmasız fakat geri çekilme yöntemini kullandık. İlişkiden sonra ne olur ne olmaz diye 4 saat sonra norlevo aldım ve norlevo aldıktan 1 hafta sonra adet oldum. Normal adet süreme 12 gün var hava değişimi stresden dolayımı yoksa hamilelik belirtisi olabilir mi lütfen yardım

hiç o ilacı kullanmadım bi fikrim yok ama daha adetine 12 gün varken kanaman olduysa bi anormallik olmalıdır? kanaman nasıl oldu normal adet gibimi yokksa lekelenme şeklindemi en iyisi için rahat etsin diye beta hcg baktır

hiç o ilacı kullanmadım bi fikrim yok ama daha adetine 12 gün varken kanaman olduysa bi anormallik olmalıdır? kanaman nasıl oldu normal adet gibimi yokksa lekelenme şeklindemi en iyisi için rahat etsin diye beta hcg baktır

Normal adet şeklinde oluyor.

eğer adet gibi olmasaydı o zaman hamilelik denilebilirdi.. ama böyle bir durumda olmaz sanırım belki ilacın etkisidir. ama lekelenme gibi azsa o zaman olabilir. yine de bir doktora görünün erken olduğu için bir sıkıntı sonucu olablr

eğer adet gibi olmasaydı o zaman hamilelik denilebilirdi.. ama böyle bir durumda olmaz sanırım belki ilacın etkisidir. ama lekelenme gibi azsa o zaman olabilir. yine de bir doktora görünün erken olduğu için bir sıkıntı sonucu olablr

Sonuçta 7 8 günde mi hamilelik belirtisi oluyor. içe boşalma olmadı norlevo ilişkiden 3 saat sonra aldım. belki havalardan dolayıdır diye düşünüyorum birde ilaçın yan etkisinde erken adette yazıyor.

canım ben de kullanmıştım norlevoyu hamile olduğunu sanmıyorum... büyük ihtimalle adetini kaydırmıştır...

X