Acil! bilgisi olanlar yazabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Loverdose

Zeus'u buyuten peri kizi
Pro Üye
30 Ağustos 2013
2.096
7.340
Güncelleme: An itibariyla bana ulasti. Her sey yolunda. Sevdiklerimizden hep güzel haber alalim. Tesekkür ederim yardimlariniz icin.

Iyi geceler kizlar biraz panik yaptigim icin umarim aciklayaci yazabilirim, türkiye‘ deki bir yakinima birkac saattir ulasamadim, konum bilgisinden bir hastanede oldugunu görüyorum, enabizdan hastane ziyaretlerine baktim bir bilgi yok.
Arayip soracak kimsem yok aile baglarimiz negatif yönlü. tek umudum onun birine refekat ettigi yönünde, telefonunu duymamasi mümkün yasi itibariyla

Sizden ricam icimi rahatlatacak bir cevap acilden hasta olarak girdiyse enabiz‘ a hemen düser mi? Maalesef mhrs sistemine yurt disindan girilmiyor ordan bakamiyorum. Simdiden tesekkur ederim. Dua edin korktugum seyler olmasin.

Son düzenleme:
Hastaneden çıkış yaptığında gözükür diye biliyorum..
Bir yakınına ulaşma şansınız yok mu? Belki durumu öğrenebilir ?

E nabıza hemen düşmüyor zaten.Belki refakatçıdır.Hastanenin konumu gözüküyorsa arayıp böyle bir hastanız var mı diye sorabilirsin bellki yardımcı olabilirler.

Hastaneden çıkış yaptığında gözükür diye biliyorum..
Bir yakınına ulaşma şansınız yok mu? Belki durumu öğrenebilir ?
Allah göstermesin acilden giris yapsa ve yatis verilse görünmez mi yani, yok maalesef arayacagim kimse.

Iyi geceler kizlar biraz panik yaptigim icin umarim aciklayaci yazabilirim, türkiye‘ deki bir yakinima birkac saattir ulasamadim, konum bilgisinden bir hastanede oldugunu görüyorum, enabizdan hastane ziyaretlerine baktim bir bilgi yok.
Arayip soracak kimsem yok aile baglarimiz negatif yönlü. tek umudum onun birine refekat ettigi yönünde, telefonunu duymamasi mümkün yasi itibariyla

Sizden ricam icimi rahatlatacak bir cevap acilden hasta olarak girdiyse enabiz‘ a hemen düser mi? Maalesef mhrs sistemine yurt disindan girilmiyor ordan bakamiyorum. Simdiden tesekkur ederim. Dua edin korktugum seyler olmasin.
Hemen düşmez endişelenme neden hastaneyi arayıp sormuyorsn

Sakin olun öncelikle, bir hastalığı falan mı vardı bu kadar endişelendiniz? E nabizdan doktora gorunduyse bilgileri sisteme giriliyor diye biliyorum. Mhrs zaten randevu sistemi ordan bir şey öğrenemezsiniz. Sadece randevu aldığı, muayene geçmişini görürsünüz ki bu saatte o ihtimal de yok. Belki refakatcidir. Ben acilden giriş yapıp muayene olduğumda direk e nabizda çıkmıştı çünkü

Ben hastaneye gittiğimde hastane ziyaretlerim kısmında hemen görünüyor bu kadar zamanda muhakkak görünürdü merak etmeyin

Hemen hastaneye girişi gözükmez. Tahlil yaparlarsa bir kaç saate gözükür ya da radyolojik görüntüleme olursa anlık gözükür e nabızdan.

Yakınlık dereceniz nedir? Telefonla genelde bilgi verilmez, acil durumlarda birinci derece yakınlara ulaşılır ve bilgi verilir.

Hastane bilgi vermeyebilir ama çünkü sizin ne niyetle aradığınızı bilmiyor sonuçta. Bence bekleyin belki bikac saate düşer sisteme.

Coklu alintiyi beceremedigim icin bu sekil yanitlayayim, S snemakotu hastaneyi aradim caliyor bant konusup randevu icin mhrsyi ara, operatör icin sifira bas dedi bastim direkt kapaniyor her seferinde.

Z zxshermine konum hastane olmayabilir ama cevresi de eczane falan aksam evdeydi gece cikmasi icin sebep yoktu. Bu arada eve geldi görünüyor az önce, hala telefonuna bakmadigindan aramalarimi görmedi.

M Misafirsekeri yaslilik hastaliklari var, gün icinde iyiydi, güldü konustuk falan sonrasinda bi anda yazdiklarima cevap vermeyince konuma bakinca
hastanede oldugunu gördüm.

theblackswan theblackswan ebeveynim. Hastaneye ulasilmiyor arayinca müthis bir sistem kurmuslar.

Loverdose Loverdose ebeveyniniz inşallah iyidir. Ulaşınca konunuza da yazın. Komşularından birinin numarası var mı desem saat çok geç oldu. Evine gidip bakabilecek bir tanıdığınız var mı?

Loverdose Loverdose ebeveyniniz inşallah iyidir. Ulaşınca konunuza da yazın. Komşularından birinin numarası var mı desem saat çok geç oldu. Evine gidip bakabilecek bir tanıdığınız var mı?
Umarim, uyku tutmaz zaten yazarim.
Komsular da genc degil aramayi düsündüm gec vakit kendim telaslandim onlari da telaslandirmak rahatsiz etmek istemedim whatsapp‘ ten son görülmelerine baktim uyanik görsem yazacaktim.
Gidip bakabilir misin diyebilecegim, nazimin gececegi bi Allahin kulu yok, hepsi sözde akraba, bir isin düsmeye gör.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X