acil bi bakarmısınız??

meleqq_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2008
110
1
40
bi kaç gündür grip oldum ama bugün kulağım dayanılmayacak gibi ağtı yapıyor ,yutkunamıyorm doktora gideceğim buakşam size sormak istediğim benim reglim 23 aralıktı geçen ay bu ay daha 1 hafta var pek umudum yok ama eğer doktor antibiyotik ilaç verirse bi sakıncası olurmu veya röntgen isterse ne yaparım CADIARZU

vallahi bende gebe olduğumu bilmeden antibiyotik kullanmıştım :KK43:
bence dikkat etmelisin..

Beklentin olmasada bence ilaç kullanma.1 hafta daha dayan.Doktora da söyleyebilirsin durumunu,kan testi isteyebilir.Ona göre röntgen çektirir veya ilacını kullanırsın.Geçmiş olsun canım.

kesinlikle hiç bir ilaç kullammamalısın her seferinde her dr.a hamilelik şüphesi olduğunu belirtmelisin ayrıca ilk üç ay özellikle röntgen bebekte kalıcı hasar yapabilir lütfen çok dikkatli olun,sağılklar diliyorum,sevgiler,geçmiş olsun

arkadaşlar çok teşekkür ederim aslında bu ay beklentim hiç yok gibi bişey ama rabbim işi belli olmaz doktora böle bi şüphem olduğunu söylesem test ister herhalde peki 1 hafta var daha çıkarmı acaba
dayanayım diyorum ama artık çok zor ilaç bile içmedim hiç ne olur ne olmaz diye bakalım hayırlısı şuan tek düşündüğüm rahat rahat burnumdan nefes alabilmek ve su içebilmek :KK43:((

X