acil ban bi şeyler söyleyin

misskokulumm

2 kızım 1 oğlum 🧿🧿🧿
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2008
7.242
17.391
40
kızlar napim söyleyin kahverengi leke gördüm biraz önceçemaşıımda ağrım sızım yok hazırlanıp gideyim mi dr.a

daha erken gibi canım ama
nişan gelmesi dedikleri olay olabilir bence de doktoruna git hemen bir baksınlar
panik yapma nişan gelmesinden sonraki 2-3 günde doğum gerçekleşiyormuş....

Belki de önemli bişey değildir ama sen doktora git bence.

nişanın taze kan renginde pembemsi olduğunu okumuştum..ama olabilirde tabi...dua ediyoruz nisanurcum sana:Saruboceq: sakin ol.sonra habersiz bırakma bizi..

daha burdamısın yoksa!!!durumu da bize mutlaka bildir.allaha emanet olun bebişimizle nisanurcum..dularımız sennle(

hadi nisanur hadiiiii çatladık yahu , gel de biz iyiyiz merak etmeyin de , valla kocişin gelmesine de az kaldı

hepinize çok teşekkür ederim kızlar önemli hiç bişeyimiz yokmuş kahverengi olması önemli değil ded ama koyu renkten sonra hemen su gelebirdi şimdiye kadar o da gelmediyse zaten hiç bişi yoktur dedi drum nst ve ultrason sonuçrım gayet iyi çok şükür

oohhh hadi cok şükür.aklımız cıktı yaaa..allahım yüzümüze baktı.ne alakaymıs şimdi bu leke durduk yerde??

oohhh hadi cok şükür.aklımız cıktı yaaa..allahım yüzümüze baktı.ne alakaymıs şimdi bu leke durduk yerde??

dur tahmin ediyim :uhm: kocişi yeni geldi diye muhtemelen rahat durmamıştır nisanur , şu yasaklara uyun kızım elbet doktorların bir bildiği vardır kaydirigubbakcemile

aslında dr. içerde hala biraz da olsa 14.haftada yaşadığım kanamanın kalıntıları vardır onlar dökülüyodur dedi doğuma kadar sürebilir dediydi o zaman bana giderken eşim hatırladı o söylediydizaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…