Gebeliğe Hazırlık Acil bakın degerim bu şekilde!!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

kralice001

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2023
55
18
23
Bugun adetim 3 gundur gecikiyor dun test yaptim erken gebelik testi ikinci cizgi silikti bugun acilde kan verdim 2.30 dedi negatif dedi halada adet olmadim belim agriyo midem bulaniyo kasiklarim batiyor sizce bu deger yukselir mi bebek yeni oldugu icin mi cikmiyo?

Idrar testinde cikiyor ama kanda yok ozeldeki doktorumu aradim 3 gun sonra tekrar kan ver yukselebilir dedi

Doktorunuzun dediğini yapın. Su an çıkan değer yok demek 5 üstü olması lazım pozitif olması için. En doğru şey kanda çıkandır.
İdrar testi %100 doğru bilgi vermez.
Her ay bunu yaşıyorum ben o nedenle iyi anlıyorum sizi. adet gecikmesi stresten bile oluyor bu ay ülkece çok üzgün zamanlar yaşadık benimde 3 gün gecikti ama adet oldum maalesef çocuk yine olmadı
Kendinizi zamana bırakın yoksa üzülen yine kendimiz oluyoruz

(Bazı kadinlarda geç döllenme oluyor onun için doktorlar bekle bir kaç gün öyle adet olmazsan yine kan ver diyorlar)

Normalde hic sasmaz gunum simdi böyle olunca cok heyecanlandim insallah gec dollenmedir ilk bebegimim kalbi durdu bu bi umutlandirdi suan🌸

Bugun adetim 3 gundur gecikiyor dun test yaptim erken gebelik testi ikinci cizgi silikti bugun acilde kan verdim 2.30 dedi negatif dedi halada adet olmadim belim agriyo midem bulaniyo kasiklarim batiyor sizce bu deger yukselir mi bebek yeni oldugu icin mi cikmiyo?
Erken gebelik testinin yanlis ciktigini cok duydum ayrica beta 2.5 ise erken gebelik testindede cikmazDi bnce. Ama yinede bir umit var adetinize yakin dollenme olms yeni yukseliyor olablr 3-4 gun sonra kani tekrrlayin zaten var ise bu deger yukselmis olacaktir.

Geç döllenmeyse çıkmaz cnm biraz daha bekle

X