ACİL BAKARMISINIZ LENFOSİT YÜKSEKLİĞİ OLAN VAR MI?

Bicare58

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2021
323
50
50
Bugun hemotoloji sonucumda lenfosit yüksekliği çıktı. Ağlamaktan kendime gelemiyorum. Doktor genetik test için tekrar kan aldi bir ay sonra sonuç çikacakmış. Çok korkuyorum netten bakıyorum kanser öncüsü şeyler yazıyor. Allah korusun aranızda değeri yüksek olan var mi? sonucum bunlar

Eklentiler

• Screenshot_20240108-161807_e-Nabz.jpg
    64,7 KB · Görüntüleme: 1.304
Cok yüksek gelmedi bana ne in genetik testi istedi ki acaba

Cnm ben de anlamadim genetigi niye istedi. Lenfosit yuksek genetik birsey mi diye istedi. Acaba kötü birsey mi var da bana söylemedi. Kizim küçük rabbim onun yüzüne baksın
Allah korusun öyle düşünme lütfen. Ben bildim bileli kan değerlerim sıkıntı kimse bişey demedi sen yarın birde başka doktora göstersen belki detaylı anlatır

Allah korusun öyle düşünme lütfen. Ben bildim bileli kan değerlerim sıkıntı kimse bişey demedi sen yarın birde başka doktora göstersen belki detaylı anlatır
Genetik icin kan alindi bir ay sonra sonucu cikarmiş. İçim içimi yiyor tek evladim var o da 14 yildir babasız büyütüyorum

Benim beyinde üç kilcal damar tikali cikti noroloji doktoru kardioloji ve hemotolojiye gideceksin dedi. Kardiolojide sorun cikmadi. Bu sefer de tsh hormonum yavas cikip usg cekildi kucuk iki nodul cikti takip ederiz dedi ilac verdi. Simdi de bu cikti

Dahilye doktoruma sormustum gecen hafta lym yuksek neden dedim o da bu ara herkes salgin hasta cok cikiyor bu sonuç dedi. Salgina yakalanmistim bilmiyorum psikolojim berbat

Genetik icin kan alindi bir ay sonra sonucu cikarmiş. İçim içimi yiyor tek evladim var o da 14 yildir babasız büyütüyorum
Allah korusun kötü düşünmeyin lütfen. Yanlış bişey de demeyeyim ama o kadar yüksek değildi benim de değerlerim çok yüksek çıkıyor ama bişey diyen olmadı siz yinede başka doktora da gösterin bence

Lenfosit oraninizin yüzdesini paylaşmanız lazım altta yatan bir kan hastalığı varmı diye genetik test istemiştir muhatemelen.Akim testide istemiştir muhtemelen.Ozelemi gittiniz devlete mi.Baska şikayetleriniz varmi

Lenfosit oraninizin yüzdesini paylaşmanız lazım altta yatan bir kan hastalığı varmı diye genetik test istemiştir muhatemelen.Akim testide istemiştir muhtemelen.Ozelemi gittiniz devlete mi.Baska şikayetleriniz varmi
Devlet hastanesine gittim. Benim beyinde üç kılcal damarım tıklalı cikti auralı migrenim var di bir yıldır. Daha onceki mr sonuclarim hep temiz di. Boyle cikinca noroloji doktoru kardioloji ve hemotolojiye yönlendirdi. Kardiolojide bir sorun cikmadi. Hemotoloji icin dahiliyeye gittim baş dönmem halsizligim var deyince bir degerlerine bakalim dedi onda da tsh yuksek cikti usg ile bogazima bakildi iki küçük nodul var dedi ilaç verdi takip edelim dedi. Korkulacak bir nodül degil dedi. Bugün de hemotolojiye sabah kan verdim lenfositin wbc degerin yuksek dedi. Korkuyorum. Genetige yolladı orda da kan aldilar bir ay sonra cikacakmis. Alt degerler yazmissiniz e nabizdan bakiyorum göstermiyor. Karsilastirma yapmak icin. 15 gun önce malum salgina yakalandim ondan mi baska sey mi bilemedim. Kadin sanki Allah korusun kanser gibi supheli yaklasti

Bu değer kan hastaliklarinda yukselebilir lenfosit yani.Ama illa kan hastaligindami hayır AIDS enfeksiyon gibi drumlardada yükselebilir.Wbc zaten her şekilde artıp azalabilir.Ama emin olmak için genetige yollamış.Wbc biz TSH tan dolayida böyle olabilir ama lenfositi her doktor araştırır canim.Bence bekle sonuçlarının çıkmasını.Duruma göre başka bir doktora görünürsün istersen.Zaten genetige gitmiş yani .Mutlaka sonucunu almaya gideceksin.Baska bir doktora gitsen gerek yok dese bile bu gittiğin doktor kontrollü davranmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…