Göz Makyajı Acil Bakar mısınız?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

merve371

Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2013
10
0
Benim numaralı lensim var.Makyaj yaparken lensi takıp da mı yaparım?Ve makyajı çıkarırken lensi mi ilk çıkararım?

Canım bende şeffaf lens kullanıyorum.Göz makyajıma daha çok dikkat ediyorum,fazla yoğun yapmıyorum.Göz içine temas etmemesine özen gösteriyorum.Lensini taktıktan sonra,makyajını yapabilirsin.2 yıldır bu şekilde kullandım ve hiçbir sakıncasını görmedim.Yalnız gözlerini temizlerken lensini çıkartman gerek.

Benim lensler bi hafta gözde kalabilenler.Her günde göz kalemi sürüyorum.(Sadece gözümün altına ama içine ve fazla değil).Ben kalemi silmek için lensi her zaman çıkarmalı mıyım şimdi?

Benim lensler bi hafta gözde kalabilenler.Her günde göz kalemi sürüyorum.(Sadece gözümün altına ama içine ve fazla değil).Ben kalemi silmek için lensi her zaman çıkarmalı mıyım şimdi?

Mümkünse evet canım,temizlik işlemleri sırasında tahriş olabilir.Zedelenir falan. Her ne kadar bir haftalık da olsa sen her gece çıkarmaya bak.Göz sağlığı açısından önemlidir.Dikkat edersen gözlerine,lens kullandığın için hiçbir şey olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…