Acil bakar mısınız

dunyamsn

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2022
456
126
23
Kızlar ben cumartesi günü test yaptım pozitif gördüm bugün normalde kan vermeye gidecektim neyse bi test alayım dedim şimdi de negatif ? Markaları aynı pozitif çıkanda ilk 1 dakikada pozitif oldu ne yapacağımı şaşırdım resimlere bakar mısınız??

Eklentiler

• IMG_0595.jpeg
    IMG_0595.jpeg
    80,9 KB · Görüntüleme: 63
  • image.jpg
    image.jpg
    98,4 KB · Görüntüleme: 61
Testi bi açayım dedim böyle birşey gördüm ? Çizgi mi bu yoksa ney anlamadım

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    139,6 KB · Görüntüleme: 51
Tamam orası okey de bir önceki niye pozitif 🤣
Ya o test hatalıdır, ya da kimyasal gebelik gibi bi durumdan ötürü hcgniz düşmüştür. Ya da belki de birini ilk idrarla yapmış diğerini çok su içtiğiniz günün başka bi saatinde yapmışsınızdır. Hormon seyrek olduğu için negatif olan saptayamamıştır. Hepsi olabilir. Yarın ya da sonraki gün bi testle daha kontrol edersiniz. O testin sonucuna göre şekil alırsınız :)

Reglinize 15 gün varken yaptığınız testlerse bunlar regliniz de düzenliyse muhtemelen daha anca yumurtluyosunuzdur. Negatif olanın doğru olma ihtimali daha yüksek öyleyse. Tabi bu durumda regliniz gelene kadar negatife de güvenemezsiniz. Doğru sonuç alabilmek için reglinizin gelmesini, hiç değilse reglinize bi iki gün falan kalmasını bekleyin :)
Regl ime 15 gün varken pozitif gördümgecikme yaşamadım bütün belirtilerim var anlamadım

Reglinize 15 gün varken yaptığınız testlerse bunlar regliniz de düzenliyse muhtemelen daha anca yumurtluyosunuzdur. Negatif olanın doğru olma ihtimali daha yüksek öyleyse. Tabi bu durumda regliniz gelene kadar negatife de güvenemezsiniz. Doğru sonuç alabilmek için reglinizin gelmesini, hiç değilse reglinize bi iki gün falan kalmasını bekleyin :)
Benim yumurtlama zamanın değişik biraz 😅

Prodoctor demi markası bende çok yalanci pozitif çıkardı hep yani 10 tane kullandiysam hepside yalanci pozitifti markasına tükürdüğüm

X