Acil bakar misiniz

first23

Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2023
548
85
27
Kızlar bu ay yumurtlama günlerini değerlendirdik bebek tutinmasi için doktorum estrofem verdi reglime 8 gün kaldı bugün ovulasyon testim böyle çıktı ovulasyon testiyls hamile olduğunu öğrenen var mi

Eklentiler

• Screenshot_20240709_190707_Gallery.jpg
    28,8 KB · Görüntüleme: 89
Pik olursa gebelik düşünülüyor. Bu gebelik belirtisi değil çünkü lh hormonu vücutta hep olan ve dalgalanan bir hormon, bu şekilde çıkabilir

Kızlar bu ay yumurtlama günlerini değerlendirdik bebek tutinmasi için doktorum estrofem verdi reglime 8 gün kaldı bugün ovulasyon testim böyle çıktı ovulasyon testiyls hamile olduğunu öğrenen var mi
Merhaba, lh testiniz ultra pik çıkmış yani c çizgisi neredeyse kaybolmuş, bence hemen gebelik testi yapmalısınız

gebeliğimi öğrendiğim gün benimki de böyleydi. bence gebelik testi yapın. ne olursa olsun ovulasyon testi gebeliği görmek için doğru bir araç değil. ama dediğim gibi bende de böyleydi hatta atayım bakın

Eklentiler

• IMG_2114.jpeg
    247,8 KB · Görüntüleme: 77
Aaa çok sasirdim çok sevindim sizin adınıza bu testi yaptığınızda reglinize kaç gün vardi

4 gün vardı reglime. ertesi gün kan verdiğimde değerim 306 çıkmıştı
Canım merhaba bugün tekrar ovuilasyon testi yaptım acaba dünkü yumurtlama mı vs diye bugün de böyle çıktı ama estrofem kullanıyorum acaba o etkiliyor olabilir mı

Eklentiler

• Screenshot_20240710_121557_Gallery.jpg
    49,7 KB · Görüntüleme: 47
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…