acil bakar mısınız kızlar.

Hayır canım bugün arayıp söyleyecek. Klinik olduhu icin e nabıza da düşmüyor. Bende meraktan catladım valla
Ay bütün yazdıklarınızı okudum ve heycanlandım meraktan çatlarım ne olur haber alır almaz bizede haber verin inşallah güzel haberler alırsınız

Ay bütün yazdıklarınızı okudum ve heycanlandım meraktan çatlarım ne olur haber alır almaz bizede haber verin inşallah güzel haberler alırsınız
aradı doktorum. Değerim düşmüş 3.39muş. Tahmin ettiğim gibi kimyasal gebelik geçirdin dedi. Her kadında olan bir durum endişelenme dedi. En azından gebe kalabildiğini görmüş olduk dedi. Bu şekilde

Canimm adına hem sevindim hem üzüldüm doktorun dogru bir acidan bakmis gebe kalabiliyorsun bak umutsuzluga dusmeden devam cogu kisi kimyasaldan hemen sonra hamile kaliyor tekrar hadi insallah hayirlisi

aradı doktorum. Değerim düşmüş 3.39muş. Tahmin ettiğim gibi kimyasal gebelik geçirdin dedi. Her kadında olan bir durum endişelenme dedi. En azından gebe kalabildiğini görmüş olduk dedi. Bu şekilde
hakkında hayırlısı olsun inşallah sıkmayın canınızı rabbim inşallah tez zamanda evlat nasip etsin sizlere

Meşhur lafları o doktorların da çok geçmiş olsun canım benimde 5 kaybım var 3 ü kimyasaldı daha önce rahim filmi falan çektirdin mi nezamandır deniyorsun

Meşhur lafları o doktorların da çok geçmiş olsun canım benimde 5 kaybım var 3 ü kimyasaldı daha önce rahim filmi falan çektirdin mi nezamandır deniyorsun
bir senedir. zaten bir senedir evliyim korunmadık hiç ama olmadı yani. yok rahim filmi falan cekilmedim ama 2 ay önce klomen+ovitrelle kullanmıştım. oda olmadı

bir senedir. zaten bir senedir evliyim korunmadık hiç ama olmadı yani. yok rahim filmi falan cekilmedim ama 2 ay önce klomen+ovitrelle kullanmıştım. oda olmadı
Canım bence bi rahim filmi çek benim başıma gelem seninkine gelmesin ben 5 defa düşük yaptım her seferinde bişeyin yok bak hamile kalabiliyosun falan filan dediler rahim filmine bile gerek yok problem olsa hamile kalamazdın dediler neyse baktım son bir ili senedir gebe kalamıyorum film çektirdim ve t rahim çıktı gebeliğe bile engel bi durum bu rahimle hamile kalman bile mucize olmuş dedi doktor işte bir kaç ay önce histeroskopi oldum düzelttiler doktorum dene normal yolla olur dedi ama iki aydır deniyoruz bakalım olmazsa tüp yapacam artık yani bu zamanda inan doktorlara sa güven olmuyor rahim filmini çektirdiğim doktor t olduğunu da anlamadı biliyomusun ben kendim bildiğim için bu t dedim başka doktorlara gösterdim histeroskopi şart dediler yani dava açsam bile yeridir sözde doktor anlamadı gayet iyi demişti Oyüzden hep derim tek doktorla kalmamak gerekir o hatayı en başında yaptım dinledim sonuç bu Şuan 5 senelik evliyim ve bir bebeğim hala yok tüm değerlerim de normal hatta çok iyi

canım canını sıkma inşallah doğru zamanda olacaktır. ben cok takmıyorum kafama daha bir senelik evliyim zaten. bu doktora da güveniyorum onunla devam edicem. bakayım duphaston kullanıyoruöm ya suan o bitince regl olacaksın o zaman gel dedi öyle yapacağım rahim filmini sorarım ozaman. Sende kafana takma elbet olur. Kuzenim aynı senin gibiydi bak 6 sene de belki 10dan fazla düşük yaptı bebek hiç tutunamıyordu. sonra oldu peşine bi tane daha oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…