Acil bakar mısınız hcg değerim.

Haklısınız nasip bu da her şey gibi, toparlarım inşallah bugünü bir atlatayım anlık psikolojimi. İyi olacağım desteğiniz için çok sağ olun iyi ki bu platform var kendimi iyi hissettiriyor

Öyleyse ilerleme durmuş gibi evet. 2 gün sonra da artış beklenenden az olursa netlik kazanır canım. Yeniden sağlıkla nasip olsun inşallah en kısa zamanda üzme kendini, gebe kalabilmek önemli olan.
Benim üç gündür kahverengi bir kanamam vardı ama bu hala normal adet kanamasına dönüşmedi, dönüşecek mi acaba? Dönüşmezse vücuttan nasıl atacağım bu gebeliği

Etrafından hep böyle duyuyorum inşallah bir iki ay içinde bende tekrar sağlıklı bir şekilde gebe kalabilirim inşallah gerçekten 🤲🏻 peki bir şey sorabilir miyim benim adetim ne zaman başlayacak? Benim üç gündür kahverengi bir kanamam vardı hafif hafif bunu adet başlangıcı mı kabul etmem gerek
canım benim direk kanama ile başlamıştı hep adetim
sadece geçen ay adetimin 6.gununde öğrendim gebe olduğumu
sonra iki gün devam etti ve bitti
değer düşmeye başlayınca kanama başlar
sen beta takip et

Benim tam 6 gün lekelenmem olmuştu minik minik 7.gün kanamaya dönmüştü. Normal adet döngüm 7 gündür. Kanama başlayınca 7 gün sürdü ve bitti.

Her bünyede değişiklik gösterir ama normal adetten farkı yoktu.

Benim tam 6 gün lekelenmem olmuştu minik minik 7.gün kanamaya dönmüştü. Normal adet döngüm 7 gündür. Kanama başlayınca 7 gün sürdü ve bitti.

Her bünyede değişiklik gösterir ama normal adetten farkı yoktu.
Ve betam 131 den 101 e düştüğü gün kanama başladı ilk aşağı düşen değerde.

O zaman takip gerekiyor gidince anlaşılır, tek istediğim şu an bir an önce bünyem atsın ki böyle varla yok arasında hissetmeyeyim
Evet bir veya iki kez beta bakılması lazım. Beklenen adet tarihimden bir hafta sonra tam kanamam başladı. Yani 30 günde bir oluyorum. 30. Günden itibaren lekelenme 37. Gün kanama olmuştu.

Genel itibari ile böyle olurmuş.

Benim de bugün 37. Günüm lekelenme harici herhangi bir kanamam yok, bekliyorum geldi gelecek gibi ama olmadı bir türlü

Benim üç gündür kahverengi bir kanamam vardı ama bu hala normal adet kanamasına dönüşmedi, dönüşecek mi acaba? Dönüşmezse vücuttan nasıl atacağım bu gebeliği
Dönüşür, dönüşmek zorunda. Adet kanaması dışında bir yolu yok maalesef vücuttan atmanın.

41. Günüm üç gün kahverengi geldi şimdi git gide azaldı gelmiyor adete de dönüşmedi henüz inşallah bir an önce dönüşür de herhangi bir şeye gerek kalmaz
Siz mutlaka takip edin kan değerinizi. Biz böyle diyoruz da belki de yerleşme kanaması yaşıyorsunuz belki artıyor değer ya da doktora görünmeniz gerekiyordur.

Yarın başka bir hastaneye gideceğim inşallah çünkü düşükte kan kesilmez diyorlar ama bende ne bel ağrısı ne sancı var sadece sol kasık ağrısı oluyor ara ara o kadar. Belki anlık bir değer düşüklüğü oldu bilmiyorum. Sadece bu kimyasal gebeliği yaşayan var mı varsa eğer kanama nasıl oluyor onu merak ettim

Yarın başka bir hastaneye gideceğim inşallah çünkü düşükte kan kesilmez diyorlar ama bende ne bel ağrısı ne sancı var sadece sol kasık ağrısı oluyor ara ara o kadar. Belki anlık bir değer düşüklüğü oldu bilmiyorum. Sadece bu kimyasal gebeliği yaşayan var mı varsa eğer kanama nasıl oluyor onu merak ettim
canım ben geçen ay yaşadım
yaşadığımı anlatayım
2 gun gecikme ile adet oldum ve 6.gun bitmesi gerekirken tekrar bir ağrı ve kanama ile acillik olduk
meğer hamileymisim ve betam 468 çıktı o kadar kanamaya..
2 gün sonra tekrar verdim
ama o iki gün benden doğru düzgün bişey gelmedi çok az bir leke değerim ise 90 a düşmüştü
simdi senin durumunda da leke leke de değer düşebilir tek çaren betayi takip etmek
en son değerlerin nedir

Ama şöyle benim üç gün lekelenmem oldu ve sonrasında durdu şu an mesela bugün daha doğrusu üç damla kadar görülmeyecek şekilde oldu başka gelmedi. Baş ağrım çok fazla ama iki gündür de onu unutmuşum demeyi belki stresten migrenim tuttu bilmiyorum tam ama adet hiç görmedim ben bu 41 günlük süreçte.

Ama şöyle benim üç gün lekelenmem oldu ve sonrasında durdu şu an mesela bugün daha doğrusu üç damla kadar görülmeyecek şekilde oldu başka gelmedi. Baş ağrım çok fazla ama iki gündür de onu unutmuşum demeyi belki stresten migrenim tuttu bilmiyorum tam ama adet hiç görmedim ben bu 41 günlük süreçte.
canım değerlerin çok yukselmemis
korkma o yüzden
büyük ihtimal kimyasal
operasyon vs de gerekemz değerin de çok dalgalanma olmadığı müddetçe

X