Acil bakar mısınız hcg değerim.

Irem0106

Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2024
159
52
Merhaba yorumunuza çok ihtiyacım var gebe olduğumu öğreneli yaklaşık 10 gün oluyor. İlk hcg 25 ti sonra 97.98 oldu. Şimdi de 117.98 gibi değer çıktı. Kimyasal olabilir dedi doktor. Böyle olup sonradan değeri yükselen var mı yoksa müdahale mi gerekli

Merhaba yorumunuza çok ihtiyacım var gebe olduğumu öğreneli yaklaşık 10 gün oluyor. İlk hcg 25 ti sonra 97.98 oldu. Şimdi de 117.98 gibi değer çıktı. Kimyasal olabilir dedi doktor. Böyle olup sonradan değeri yükselen var mı yoksa müdahale mi gerekli
Son iki değer arasındaki artş az canm 2 gün sonra tekrar kan verdiğinde belli olur
Hakkından hayırlısı olsun

kimyasal gebelikte hiçbir işlem gerekmiyor
adet ile gidiyor korkmayın
diğer aya sağlıklı bir hamilelik de olabilir 🥰

İroş bende sorunda seni bekliyordum, bende o cevabı bekliyordum doktordan çünkü çok az katlanmış… Ne dedi doktor sonra gel dedi mi bir kaç gün sonra yine kan ver bence

Haftaya perşembe tekrar gel dedi düşüşe geçmesi lazım dedi. Bakacak ama moralim çok bozuldu. Yükselme ihtimali hiç yok mu bunun

Kendinizi lütfen kötü hissetmeyin bende daha önce kimyasal gebelik geçirdim. Ve doktorum her kadın bunu yaşıyor ama erkenden test yapanlar farkediyor sadece dedi. Ve düşükten saymıyorlar kimyasal gebeliği. Kimyasal olursa şayet devamında sağlıklı gebeliği olan kişi sayısıda çok fazla hemde arası açılmadan.

Bunu çok duydum bugün evet inşallah öyledir ve inşallah en yakın zaman da en güzel ve sağlıklı bir şekilde olur çünkü çok ihtiyacım var bu habere çok sağ olun güzel desteğiniz için

Tabi ki öyle her şeyin hayırlısı olsun artık ne diyeyim bu da nasip
canım kimyasal çok yaşadım en az 5 kez
2 tane sağlıklı kızım var ve hep kimyasal sonrası hamile kaldım
geçen ayda kimyasal geçirdim ve hala adet olmadım
dicem o ki kimyasal gebelik kötü bir şey değil aksine gebe kalabiliyosn

canım kimyasal çok yaşadım en az 5 kez
2 tane sağlıklı kızım var ve hep kimyasal sonrası hamile kaldım
geçen ayda kimyasal geçirdim ve hala adet olmadım
dicem o ki kimyasal gebelik kötü bir şey değil aksine gebe kalabiliyosn
Etrafından hep böyle duyuyorum inşallah bir iki ay içinde bende tekrar sağlıklı bir şekilde gebe kalabilirim inşallah gerçekten 🤲🏻 peki bir şey sorabilir miyim benim adetim ne zaman başlayacak? Benim üç gündür kahverengi bir kanamam vardı hafif hafif bunu adet başlangıcı mı kabul etmem gerek

X