Acil bakar mısınız çok heyecanlıyım. (Gebelik Testi)

Hypnoticdark

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2024
12
16
Arkadaşlar adet tarihim yarın ve tüm belirtileri hissediyorum… yoğun kasık ağrısı ve akıntı, bel ağrısı, göğüs hassasiyeti. Tam olarak yarın Regl olacak gibiyim. Ama dün sabah ve bugün sabah gebelik testi yaptım silik çıktı. Her an Regl olabilecek gibi hissederken hamile olma ihtimalim var mı? Yerimde duramıyorum zar zor yazdım inşallah anlatabilmişimdir şimdiden herkese teşekkür ederim.
296DFA7A-7D3B-484A-9FC7-5155A4B88246.jpeg
FCE5544C-1661-4487-B1F7-954ACBB8AF97.jpeg

Arkadaşlar adet tarihim yarın ve tüm belirtileri hissediyorum… yoğun kasık ağrısı ve akıntı, bel ağrısı, göğüs hassasiyeti. Tam olarak yarın Regl olacak gibiyim. Ama dün sabah ve bugün sabah gebelik testi yaptım silik çıktı. Her an Regl olabilecek gibi hissederken hamile olma ihtimalim var mı? Yerimde duramıyorum zar zor yazdım inşallah anlatabilmişimdir şimdiden herkese teşekkür ederim.Eki Görüntüle 3467637 Eki Görüntüle 3467638
Kız koşşşş kan ver hamilesin 😁

Bakarlar kız bize de dua et hadi hayırlı olsun belirtilerini ya yumurtlama takibi yapıyormuydun
Rabbim gönlünüze göre versin balım 🌸 bu ay ovulasyon testiyle yumurtlamamı takip ettim iki gün sürdü sonra çatlamayı gördüm onları değerlendirdim. Belirtilerim sadece Regl belirtileri… hala lavaboya gidince Regl olduğumu görecekmişim gibi geliyor mesela

Rabbim gönlünüze göre versin balım 🌸 bu ay ovulasyon testiyle yumurtlamamı takip ettim iki gün sürdü sonra çatlamayı gördüm onları değerlendirdim. Belirtilerim sadece Regl belirtileri… hala lavaboya gidince Regl olduğumu görecekmişim gibi geliyor mesela
Aynı belirtiler bendede var bende regl olucam saniyorum ama bilmiyorum kasik agrisi gogus hasasiyeti ama bende bi fark 2 gundur sarimsi ve kahverengimsi lekelerim var test yaptim baya silik cikti senin test cok belirgin canim benim hamişsin insallah🥰

Nezaman gördün yumurtlamayı canım bugün çatlamadan sonra kaçıncı günde pozitif almış oldun

Arkadaşlar adet tarihim yarın ve tüm belirtileri hissediyorum… yoğun kasık ağrısı ve akıntı, bel ağrısı, göğüs hassasiyeti. Tam olarak yarın Regl olacak gibiyim. Ama dün sabah ve bugün sabah gebelik testi yaptım silik çıktı. Her an Regl olabilecek gibi hissederken hamile olma ihtimalim var mı? Yerimde duramıyorum zar zor yazdım inşallah anlatabilmişimdir şimdiden herkese teşekkür ederim.Eki Görüntüle 3467637 Eki Görüntüle 3467638
ooooooooo hamilesiniz tebrikler 😍
benim de vardı tüm regl belirtilerim.

X