Acil arkadaşlar

edibehatun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2023
583
1.050
Hanımlar merhaba çok açık bir şekilde tanınmamak için yazamayacağım lakin büyük bir derdim var.
Çok kısa sürede tamamlamam gereken bir meblağ var eşimin bilgisi yok olursa gerçekten yuvamız ailemiz dağılır ciddi bir konu ve ciddi bir miktar. Çok detay veremiyorum üzgünüm günlerdir ağlamaktan bir hal oldum.
Aşağıdaki salavat-ı benim için bir kere bile olsa okur musunuz? Kulun kula duası makbuldür nolur? Allah'ta okuduğunuz salavat-ın yüzü suyu hürmetine sizin de derdinize çareler nasip edip afiyetinizi arttırsın.

Okunuşu:

Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina Muhammedinil fâtihı limâ uğlika vel hatimi li mâ sebeka ven nâsırıl hakkı bil hakkı vel hâdi ila sırâtıkel müstekıymi sallellahü aleyhi ve ala âlihi ve ashâbihi hakka kadrihî ve mikdârihil aziym

Kötü düşünme iyiyi düşün rabbim yardımcın olsun okudum inşallah yakın zamanda aydınlığa çıkarsın

Kötü düşünme iyiyi düşün rabbim yardımcın olsun okudum inşallah yakın zamanda aydınlığa çıkarsın
Vakit dar olmasa gerçekten bir nebze rahat olacağım. Allah'tan ümidimi hiç kesmedim ama 3/4 gün gibi süresi kaldı bu durumun. Kulun kula ettiği dua makbuldür ümidi ile burada aktif olup çok sayıda insana ulaşmaya niyet ettim çünkü ben bittim tükendim. Psikolojimi ve mentalimi ayakta tutmaya çalışıp belli etmemeye çalışıyorum ama olmuyor.

Allah çokça razı olsun duanızı kabul etsin.

Senden de
Ama öyle boşanma falan düşünme her gecenin sabahı var

okudum Rabbim sıkıntınızı gidersin inşallah

Okudum Rabbim selamete feraha çıkarsın inşallah

Derdinizin çaresini tez zamanda bulup sıkıntısız şekilde şu süreci atlatırsınız inşallah.

Kizlarrrrr hanginizin duası kabul oldu bilmem ama geçici süreliğine borç buldum birinden. Allah tuttuğunuzu altın etsin. Bu mübarek hicri yılbaşı gecesinde sizlerin hakkınızda hayırlı olan tüm dileklerinizi kabul etsin Rabbim. Helalinden bolca bereketli şekilde kazanarak eskisinden daha feraha çıkartın Allah hepimizi

Yaaa çok sevindim canım inşallah bulduğun borcu da kolaylıkla ödemeyi nasip etsin Rabbim

Bende çok sevindim.İnsallah daimi olarak borcunuzu kapatırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…