Doğuma Hazırlık acil !..37 haftalık hamileler ne gibi değişiklikler var sizde

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
slm kızlar bende 36 haftalık hamileyim 1 hftadır benimde kasıklarım felaket adet ağrısı çekiyorum resmen belimden sırtımdan ani sancılar giriyo bazen afedersiniz ishal ağrısı oluyo alttan çıkıyo böyle baskı oluyo gece dönemiyorum sağdan sola birde makatımın üzeirne oturamıyorum kalkamıyorum çok ağrı oluyo bel ağrısıyla birlikte sizce normalmidir doğum belirtilerimidir kime soruyosam durma git diyo doktora ama ben bejkleidm yarın kontrolum varr sizce normalmi olması gereken yalancı sancılarmıdır arkadaşlr:26::26::26:

slm kızlar bende 36 haftalık hamileyim 1 hftadır benimde kasıklarım felaket adet ağrısı çekiyorum resmen belimden sırtımdan ani sancılar giriyo bazen afedersiniz ishal ağrısı oluyo alttan çıkıyo böyle baskı oluyo gece dönemiyorum sağdan sola birde makatımın üzeirne oturamıyorum kalkamıyorum çok ağrı oluyo bel ağrısıyla birlikte sizce normalmidir doğum belirtilerimidir kime soruyosam durma git diyo doktora ama ben bejkleidm yarın kontrolum varr sizce normalmi olması gereken yalancı sancılarmıdır arkadaşlr:26::26::26:

Aynı şeyleri bende yaşıyorum 36 haftalık hamileyim yürürken zorlanıyorum bebişim baskı yapıyo sabaha kadar tuvaletden çıkamıyorum bel ağrım var 1 haftadır bide aynen adet öncesi sancı gibi sankı ishal ağrısı gibi günde 1 yada 2 kez ağrım oluyo çok kısa süren ağrılar ama bel ağrım giderek artıyo bide ben yatmayı sevmiyorum ayaktayım genelde yarın benimde kontrolum var doktorum nstye bağlıyo bakalım bu ağrılar doğum habercisimi çooook heycanlanıyorum artık doğsun istiyorum kızımı öpmek istiyorummmm :):KK49:

kızlar bende 36. haftadayım aynı şeyleri yaşıyorum yürürken resmen badi gibi yürüyorum.yatakta dönerken inliyorum resmen nefes darlıgı kalça kemiklerim aşağıya baskı.muhtemel sezeryan tarihi 4-5 şubat dedi.36 . haftalarda doğum yapan varmı acaba.bide erkenden sancılanmayalım.tırsıyorum:18:

merhaba,
benim ellerımde uyuşma oluyor gece hiç uyuyamaz öyle bir agrı kı uykumdan kaldırıyor bazen aglayacak gıbı oluyorum acımdan sureklı saga sola donuyorum sırtustu yatamadıgım ıcın belımde agrı oluyor oda cok rahatsız edıyor ellerdekı uyusma ıcın dr magnezyum verdı ama bır ıse yaramadı malesef.kasıklarda ciddi bir agrım yok kızım hic dogmayacakmıs gibi gelıyor bana sanki hep böyle hamile kalacagım:)

Öncelikle hepinize hayırlı ve sağlıklı doğumlar diliyorum. yazdıklarınızı okuyunca geçen sene bende aynı sizin gibiydim aklıma geldi bir an.
Hamileliğin son zamanlarındasınız fazla ayakta kalmamaya dikkat edin. ayakta fazla kaldığınızda altta baskı yada zonklama şeklinde ağrılarınız olur. arada oturup dinlenin. yatmak da sizin için işgence oluyordur. ben genellikle yan yatardım. ama sağdan sola dönmek tam bir eziyet. el ayak uyuşması doğumdan sonra geçecek merak etmeyin. benim oğluşum 10.aynına girecek. allah sizlerede hayırlısıyla mis kokulu bebişlerinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.

X