Açıköğretim işletme 3 ve 4. sınıf kitaplarımı satıyorum arkadaşlar

Dumanikara

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2013
1.942
1.520
34
Arkadaşlar çok şükür aöf işletmeyi bitirmiş bulunuyorum , soruları incelediğime göre, bu yüzden kitaplarımı satmak istiyorum

3 ve özellikle 4. sınıfı bitirmek için artık çalışmak lazım

3. sınıf dersleri eski kitaplar ancak arkadaşlar yeni dersler de bu derslerin içeriğinin aynısı, bu seti toplamda 60 tl ye almıştım ama hiç açılmamış yepyeni kitaplar ve yanında hediye olarak sizlere 4. sınıf ta çalıştıgım 7.dönem 3 tane ( stratejik yönetim, denetim sermaye piyasaları ) aöf kitaplarını hediye olarak göndereceğim .

Bu kitapları hediye olarak gönderiyrum çünkü her konudan en az 60 soru çözerek çıkabilecek yerleri not aldım, dikkat edilmesi gerken noktaları vurguladım ve özet niiteliğinde çalışabilirsiniz . Yanında da ayrıca yargının 4. sınıf çıkmış soruları göndereceğim. Hiçbirinin soru kısımlarında en ufak karalama yok

Bu set 15 tl

4 sınıf 7. dönemden fiyatı 12 tl normalde sanırım 30 tl tam bilmiyorum yeniden farkı yok hiç karalanmadı .

4 sınıf 8. dönemden fiyatı 12 tl normalde fiyatı 25 tl, içerisinde özet sayfaları da var çok güzel bir kitap hiç karalanmadı, eğer daha önceki çalışmış oldugum ve notlar aldıgım önemli yerlerini çizdiğim aöf kitaplarımı bodrumda bulablirsem hediye olarak da onları göndereceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…