açık öğretim yardiminiza ihtiyacım var

xci

Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2016
53
11
31
merhabalar hanımlar
ben daha önce Anadolu üniversitesi açıköğretim uluslararası ilişkiler bölümune kayıt yaptırdım ama uç yıl oldu ama çeşitli sebeplerden dolayı sınava bile girmedim

şimdi yarım bıraktığım eğitim hayatına devam etmek istiyorum sosyal hizmetlere kayıt yaptırmak için ne yapmam gerekir örgün eğitim ile acik öğretim arasında fark varmıdır

yardımlarınız için teşekkürler

Niye uluslararasi iliskiler bolumunu tercih ettiniz?

aslında o zamanlar bilgisizdim sırf okumuş olmak için yazdım oda oldu ama sosyal hizmetlerde meslek açısından daha çok seçenek var

Yine mi aöf den devam edeceksiniz mezun olsaydınız sınavsız ikinci üniversite secme sansınız vardı ama mezun olmadığınıza göre YGS sınavına girip barajı geçeceksiniz aldığınızpuanla tercih zamanı tercih yapacaksınız puanınız yüksek olursa ilk tercihede Sosyal hizmetler yazarsanız gelme ihtimali yüksek.Gelirsede gecmiş dönem borcu varsa sildirip o kaydı silip yeni kayıt yaptırırsınızDeğerlendirirseniz örgünde güzel aöf de başarılar:KK52:

Seneye bahar döneminde kayıt yenilerseniz uluslararası ilişkiler 1.sınıftan başlarsınız. .
Ama yok ben sosyal hizmetler okumak istiyorum diyorsanız da tekrardan ygs ye girip yeterli puanı almanız gerekir buda önümüzdeki eylül değil diğer seneki eylülde 1.sınıfa başlamanız demektir. .
Örgünle açık öğretim en basiti ders calisma disiplini yönünden fark ediyor.

3 yıl hiç harç yatirmadiysaniz kaydiniz silinmiştir. 2 yılı geçince siliniyor. He ama harcı yatırıp sınavlara girmediyseniz kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

ygs ye girmelisiniz
sosyal hizmetler 2 seneliktir
sosyal hizmet 4 seneliktir
ikisinin ataması falan farklı
hangisini istiyorsunuz?

atatürk ve istanbul üniversitelerinin de açıköğretimi var

ygs ye girmelisiniz
sosyal hizmetler 2 seneliktir
sosyal hizmet 4 seneliktir
ikisinin ataması falan farklı
hangisini istiyorsunuz?

atatürk ve istanbul üniversitelerinin de açıköğretimi var

aslında ikiside aynı değil mi acaba ?
benim amacım rahatlıkla atanabilecegim bir bölüm okumak ve kadrolu olmak bu amaçla yola çıkacağım

3 yıl hiç harç yatirmadiysaniz kaydiniz silinmiştir. 2 yılı geçince siliniyor. He ama harcı yatırıp sınavlara girmediyseniz kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
Bu kural kalktı, bi yakınım 2009 da dondurdu, bu sene tekrar kayıt oldu.

Sana tavsiyem okula kaydol, daha sonra ikinci uni olarak ataturk universitesine kaydol. İstediğin bölumu oku.

X