Açık miyom ameliyatı sonrası göbek sarkması

Bende bu ayın 24 ünde 3 ay olacak ameliyat olali doktorum 6 ay korunma verdi ama bu ay başlamak istiyoruz biz çünkü ilk ay hemen tutmayabilir henüz çocuğum yok evleneli 2 yıl oldu ilk günden istiyorduk benim 6vadet miyomum vardi en büyüğü 11 cm sizler ne tavsiye verirsiniz 6 ayin dolmasinimi beklemeliyim

Bende bu ayın 24 ünde 3 ay olacak ameliyat olali doktorum 6 ay korunma verdi ama bu ay başlamak istiyoruz biz çünkü ilk ay hemen tutmayabilir henüz çocuğum yok evleneli 2 yıl oldu ilk günden istiyorduk benim 6vadet miyomum vardi en büyüğü 11 cm sizler ne tavsiye verirsiniz 6 ayin dolmasinimi beklemeliyim
Çok geçmiş olsun 💐 6 ayı beklemeniz bence çok önemli iç dikişlerin tamamen iyileşmesi 6 ayı buluyormuş. Sabredemiyorsunuz sanırım 😊 sizi anlıyorum ama çok az kalmış öyle düşünün Tam olarak iyileşin ki gebeliğinizde hiç bir risk olmasın💐 Sonra da sağlıkla kucağınıza alın inşallah bebeğinizi🙏

Ameliyat olalı neredeyse 3 ay oldu. Karnımın için hala acıyor ve şişkinlik devam ediyor. Sizler de durumlar nasıl?

X