Saç Rengi ve Saç Boyama açık kumral sac rengini kullanan varmı?

slm millet ben yeni geldm aranıza. yaa venm bi sorum olucak benm şaçım açık altın bakır ama ben açık kumral yapmak istiyorum. sizce nsl durur bakırın üstüne bide hangi marka alıyım evde boyıycam palette koleston hangi marka sizce. acil yrdım edermisiz salı günü boyuyacağım yardım bekliyorummsositosositosositososito:uhm::uhm:klava:

yaa benim saç rengim açık altın bakır ama ben açık kumral istiyorum evde boyucağım sence nasıl olur hangi marka önerirsin koleston palette??? salı günü boyuyacağım yardım lütfennnn.....

bi an düşündüm de bakırın üstüne boyarsan acaba hadisenin saçı gibi müthiş bi renk çıkar mı...:1hug::1hug::1hug:

kızLar ben bugday tenli acık kahverengi gözlüyüm kaşlarım koyu acaba bana açık kumral yakısır mı acık kumral sarı gibimi oluo yani cok mu açık oluo yardım edebilirmisiniz ?

ben byadır açık kumral kullanıyorum turuncumsu sarı bişey. kimileri çok beğeniyor kimileri beğenmiyor bnse karasızm ama biraz daha sarıya geçmek istiyorum. bi arkadaşım demiş küllü kumral boyayın diye hiç açtrmadan bu saç renginin üstüne tutarmıkii acabaa..

bence koyu sarı daha iyi. netıcede sızın asıl saç rengınıze göre kumral rengı olacaktır yada olmayacaktır. tavsıyem sac rengınız koyu bır renk ise koyu sarıyı deneyınkaydirigubbakcemile3

selam herkese.. benim saçlarım da açık kumraldı sonra çok açılmaya başladı öyle olunca artık boyamayayım dedim kendi rengine döneyim.. kuaför orta kahve oldugunu söyledi kendi saç rengimin boyattım.. gözüm açık renge alıştıgı için garip gelmişti.zaten sonra baktım yine açılmaya başladı çok kötü oldu bende madem açılıyorsun röfle yapıcam dedim yaptım ilk boyattıgım hafta çok güzeldi ama şimdi şaka gibi bi renge döndü ): çok mutsuzum.. ve asıl istedigim renk karamel çikolata arası bişey soğan kabugunun koyusu diyelim.. röfle yaptıralı 15-20 gün oldu sanırım boya üstüne yapıldıgı için kötü oldu röfle rengi ama sevmedim arkadaşlarım da hiç begenmedi.. yaşımı da büyük gösterdi ): röfleden ne kadar sonra boya yapılabilir? yanmasın bi de.. saçlarım çok yıprandı kestirmek de istemiyorum bi fikri olan varsa yazsın lütfen.. ):

2kutu palette natural colors alıp röfleli saçımın üstüne uyguladım (8 numara-açık kumral) bu seri hiç turunculuk yapmıyor,renkleri çok doğal.platin üzerine yeşillenme yapabilir, ben sarı röflelerime uyguladım küllü açık kumral oldu.turunculuk içermeyen açık kumral boya isteyenlere öneririm.

Merhaba arkadaşlar size bi sorum olacak ben saçlarımı palette acıcıyla açıcam.muhtemelen turunculu bişey olucak.üstüne açık kumral boyamak istiyorum ama böyle turunculukta kalsın istemiyorum.şimdi diyeceksiniz ki küllü açık kumral yap ama ben küllü renkleri hiç sevmiyorum diyorumki küllü açk kumralla açık kumralı kariştırsam nasıl olur lütfen cvp yazın lütfen

kızlar syoss un amonyaksız serisinin açık kural rengine bayıldım kutudaki gibi parlak sarı tutar mı acaba hiç deneyen var mı???

Cnm üstte de yazdığım gibi palette natural colors 8 numara turunculuk hiç olmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…