aciiillll bebeğimi kaybediyo muyum yoksa

why_be

varken yok gibi
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2008
3.331
73
kızlar bugün akşam üzeri tuvalete gittiğimde tuvalet kağıdında kan lekesi gördüm. çok azdı. şimdi yine gittim biraz çoğalmış.
ağrım yok sadece az biraz belim ağrıyo bebeğimi mi kaybediyorum yoksa

kızlar hadi kimse okumuyo mu soracak kimsem yok hastane uzak ve eşim evde değil

bence bilgisayar başından kalk ve uzan daha çok fazlalşırsa kanaman eşinle dr gidersin yada eşin eve gelince senı hastaneye götürsün tatlım umarım herşey yolunda gider..

panik yapma sakın herşey olacayına varır sen içini ferah tut git uzan ve rahatlamaya bak güzel şeyler düşün öptüm canım..

geçen yıl yakın bir arkadaşımda oldu kan lekesi sadece kanama değil.şayet öyleyse arkadaşım gitti bir sorun çıkmadı.dr sadece ilişkiyi ve hızlı hareketlerde bulunmasını yasakladı.
canım inşallah kötü birşey yoktur.sende hemen bir dr'a git için rahat olsun.

canım panık yapma sakın ol ama dr unu ara ulasamazsan bı hastaneye gıdıp kalp atıslarına baktırmanı oneerırım.

6 haftalık hamileyim eşimin toplantısı vardı telefonları kapalı ulaşamıyorum kimsem yok burda

canım tam olarak rengı kahverengımı
kan kırmızısı yada pembemı
kahverengıyse telaslanma cok erkenmıs daha olabılır boyle seyler
ama her ıhtımale karsı ulazmaya calıs esıne

canım oncelıkle sakın olmalısın.cunku bahsettıgın kanamalar gebelıklerın yuzde 50 sınd zaten oluyo.ama agrı ve kanama artarsa mutlaka doktora gıt. ayrıca progestan kullanman gerekebılır.allah yardımcın olsun.ıyı dusun ve sakın ol sen...

Canım panik olma lütfen,eğer eşin yakında gelirse o gelene kadar uzan dinlen sırtüstü,gelincede hemen doktora gidersiniz,
Eğer çok sonra gelecekse atla bir taksiye hastaneye git canım
Her kanama düşük değildir
Allah yardımcın olsun inşallah:Saruboceq:

:nazar:

rengi tam kırmızı değil pembeye kaçıyo biraz şimdi gidiyoruz doktora. dua edin bişey olmasın bebeğime

Benim de ilk başlarda olmuştu , birçok hamile de oluyor.Ama ihmal etme tabii, arkadaşlarında dediği gibi uzan ve dinlen.Sonra doktoruna danış istersen...
Sağlıkla bebeğini kucağına almanı dilerim...

Son düzenleme:
hamileliğin ilk haftalarında ilişkiye girmeyin demişti benim doktorum ilk 3 ay hiç girmedik eğer böyle bişey olduysa bundan kaynaklanmış olabilir bizi haberdar et merak ettim

canım ya bence hemen bi doktora git ve gözük biliyorsun ki bu gibi durumlar pek sağlıklı değil.inşallah bişey olmamıstır.bazen hamilelğinde böyle olanlarda oluyor.bizede haber ver olur mu tekrar geçmiş olsun i.yi. olman dileğiyle...

canım ne olsu sonuç merak ettim şimdi bizede haber ver merakta bırakma inş.bişey olmaz

bende merak ettm ıns korktugum sey degıldır
Allahım o acıyı yasatmasın kımsecıklere

geldik kızlar doktordan kan ve idrar testi yaptı idrar yollarımda iltihap varmış antibiyotik filan verdi düşük olabilme ihtimali hakkında bişey demedi riskli mi diye sordum adam bu hayattaki herşey riskli zaten dedi pazartesi doğum uzmanına görüncem artık

GECMIS OLSUN canım sen genede ıhmal etme pazartesı gıt
pazartesıye kadarda yat dınlen bol bol

geldik kızlar doktordan kan ve idrar testi yaptı idrar yollarımda iltihap varmış antibiyotik filan verdi düşük olabilme ihtimali hakkında bişey demedi riskli mi diye sordum adam bu hayattaki herşey riskli zaten dedi pazartesi doğum uzmanına görüncem artık

Geçmiş olsun canım,idrar yolu iltihabı bendede olmuştu,doktor ilaç veriyo geçiyor hemen,inşallah Rabbim korur bebişini:Saruboceq:

:nazar:

X