Aciiiiiiiil

nurpinarr

Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2023
535
177
26
Kimyasal gebelik geçirdim çarşamba günü beta 6 ya düştü ve o gün kanamam başladı bugün bitti kanamam hep soluk renkli mat kırmızı-kahve gibiydi, fakat benim baş dönmem midem bulantım artarak devam etti bu normal bir durum mu psikolojik mi yoksa bi mucize oldu da düşmedi mi bebek ya anlayan varsa bi yorum yapın

Kimyasal gebelik geçirdim çarşamba günü beta 6 ya düştü ve o gün kanamam başladı bugün bitti kanamam hep soluk renkli mat kırmızı-kahve gibiydi, fakat benim baş dönmem midem bulantım artarak devam etti bu normal bir durum mu psikolojik mi yoksa bi mucize oldu da düşmedi mi bebek ya anlayan varsa bi yorum yapın
Tekrar kana baktırdınız mı 6 yi gördükten sonra ? Psikolojik de olabilir 🤔

doktora gidin bence. içeride parça kalmış vs de olabilir. kanama olduysa ve hcg 6ya düstüyse gebeliğin devam ediyor olma ihtimali yok cünkü.

Pıhtılı kanamam çok oldu ama bilmiyorum ya psikolojik olarak doktora gidip kan vermeye de hazır değil gibiyim bu süreç beni çok yıprattı
zaten 6ya düstüyse artık kanda bakılmaz diye düsünüyorum. ama ultrason ile rahim temiz mi? bir sorun var mı? bakılabilir. Allah korusun sizde bir sağlık sorunu oluşturur.

belirtileri hala psikolojik olarak da hissediyor olabilirsiniz sonucta ama bir doktora gitmekte fayda var

zaten 6ya düstüyse artık kanda bakılmaz diye düsünüyorum. ama ultrason ile rahim temiz mi? bir sorun var mı? bakılabilir. Allah korusun sizde bir sağlık sorunu oluşturur.

belirtileri hala psikolojik olarak da hissediyor olabilirsiniz sonucta ama bir doktora gitmekte fayda var
Sanırım haklısınız bende kendi kendime bi umut arıyorum galiba.. çok beklemiştik 1,5 yılın sonunda pozitif görümce epeyi mutlu olduk tabiki. Hala kafamda kuruyorum işte acaba ikizdi de teki düştü teki kaldı mı ay ne bileyim saçmalıyorum işte

Sanırım haklısınız bende kendi kendime bi umut arıyorum galiba.. çok beklemiştik 1,5 yılın sonunda pozitif görümce epeyi mutlu olduk tabiki. Hala kafamda kuruyorum işte acaba ikizdi de teki düştü teki kaldı mı ay ne bileyim saçmalıyorum işte
maalesef ikiz olsa değer bu kadar düsmezdi 😣 su an siz daha önemlisiniz aksatmayın bence

Merhaba sizi üzmek istemem ama mutlaka beta baktırın. Benim böyle bi sürecim oldu kanama parça düşmesi herşey sonra betam yeniden yükselmeye başladı ve dış gebelik olduğunu öğrendik. Allah korusun inşallah sadece psikolojiktir.

Merhaba sizi üzmek istemem ama mutlaka beta baktırın. Benim böyle bi sürecim oldu kanama parça düşmesi herşey sonra betam yeniden yükselmeye başladı ve dış gebelik olduğunu öğrendik. Allah korusun inşallah sadece psikolojiktir.
Merhaba sizin süreç nasıl ilerledi acaba tekrar hatırlatıp üzmek istemem sizi kusura bakmayın , benim reglim 3 gün gecikince beta baktılar 18 çıktı iki gün sonra lekelenmem oldu herkes yerleşiyor derken kan verdim ve beta 6 ya düşmüş sonrada yazdığım gibi adet oldum fakat tuhaf şekilde mide bulantım baş dönmem arttı hamile olduğumu öğrendiğimde göğüs hassasiyetim vardı o geçti ama sizinde buna benzer şekilde oldu mu

Acaba hala gebelik devam ediyor olabilir mi
Bişey diyemem canım belki hcg yine yükselmiştir herkeste farklı oluyor o yüzden kıyas yapma burda gerçekten yok derler vardır var derler yoktur sıfırlanmıştır kanda takip etmek gerekir muayene felan mutlaka yaptır

X