Acabaaaa!!!!!

medne

miniğim sonsuz şükrüm :)
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2011
919
3
Meraba kızlar ben 1,5 yıllık evliyim.evlendiğimden beri hiç korunmadık ama bebiş olmadı:KK43:
sizlere sorum şu ki 1,5 yıllık evliliğim boyunca ilişkiden sonra hep spermler oluk oluk benden dışarı akardı.ama son ilişkide spermler hemen hemen hiç akmadı dışarı.bu ay ilk defa soğan kürünü deniyorum bide spermlere zarar vermeyen bir kayganlaştırıcı kullanıyorum acaba hamile kalmışmıyımdır.çok merak ediyorum bunu..bilgisi olan bana fikir verirse çok memnun olurum.. Inş. Tez vakitte isteyen herkese rabbim bebişlerini yollar banada ... (amin)

Meraba kızlar ben 1,5 yıllık evliyim.evlendiğimden beri hiç korunmadık ama bebiş olmadı:KK43:
sizlere sorum şu ki 1,5 yıllık evliliğim boyunca ilişkiden sonra hep spermler oluk oluk benden dışarı akardı.ama son ilişkide spermler hemen hemen hiç akmadı dışarı.bu ay ilk defa soğan kürünü deniyorum bide spermlere zarar vermeyen bir kayganlaştırıcı kullanıyorum acaba hamile kalmışmıyımdır.çok merak ediyorum bunu..bilgisi olan bana fikir verirse çok memnun olurum.. Inş. Tez vakitte isteyen herkese rabbim bebişlerini yollar banada ... (amin)

mednecimmm canım inş. hamişsindir canım ben de senin gibi soğan kürü yaptım sanki bende de pek dışarı çıkmadı ve ben çift çizgiyi gördüm hatta bu sabah yine yaptım o kadar belliki kırmızıya yakın cuma günü doktora gidicem o kadar rahatım ki kan testi filan vermedim o kadar yani :) artık doktorun talimatlarına göre hareket edicem inş. sende hamişsindir dualarımdasın

allah isteyen herkeze versin bende 18inde olacaktım olmadım dün test yaptım negatif aceba erken mi test için :44:

mednecimmm canım inş. Hamişsindir canım ben de senin gibi soğan kürü yaptım sanki bende de pek dışarı çıkmadı ve ben çift çizgiyi gördüm hatta bu sabah yine yaptım o kadar belliki kırmızıya yakın cuma günü doktora gidicem o kadar rahatım ki kan testi filan vermedim o kadar yani :) artık doktorun talimatlarına göre hareket edicem inş. Sende hamişsindir dualarımdasın

canımmmm:))) inşallah yaaaaaa
senin adına çooookkk sevindim seninde spermler dışarı çıkmadı dimi :)) ya öyle bişey ki evlendiğimden beri hep çıkardı ilk defa böle çıkmadı bende olabilir mi? Acaba bebişim bana geilr mi? Artık dua et banada canım inşallah bende görürüm 2.çizgiyi :))) (amin)

inşallah hamilesindir canım ama sunu söylemeden gecemedim spremlerrr milyonlarca seni gebe bırakıcak ise sadece 1 tane :)) o yüzden merak etme dışarı cıkması cok normal herkezde olan bir durum inşallah o şanslı 1i yakalamışsındır :)

inşallah hamilesindir canım ama sunu söylemeden gecemedim spremlerrr milyonlarca seni gebe bırakıcak ise sadece 1 tane :)) o yüzden merak etme dışarı cıkması cok normal herkezde olan bir durum inşallah o şanslı 1i yakalamışsındır :)

inşallah yaaaa:KK43:(

Hamilelik belirtileri yasiyorum ruyamdada surekekli kiz cocugu goruyorum ama adetime 5 gun var test yaptim negatif cikti hamile olsaydim cikarmiydi varsa niye pozitif cikmadi bugunde kiz bebek gordum adida pinarmis goya of yaa

Hamilelik belirtileri yasiyorum ruyamdada surekekli kiz cocugu goruyorum ama adetime 5 gun var test yaptim negatif cikti hamile olsaydim cikarmiydi varsa niye pozitif cikmadi bugunde kiz bebek gordum adida pinarmis goya of yaa

canım öncelikle biraz daha sabret derim idrar testinde 4-5 gün önce çıkan çok azdır bence mesela benim gbi erken yumurtlayanlar adetimden sonra 9.gün yumurtladım 11 gün sonra testte çift çizgiyi gördüm çok silik bile değildi sonra bi daha bi daha derken şimsi açık kırmızı 2.çizgim var yarın doktora gidecem ama adeti 10 gün geçince ancak görenler de var bence gününü bekle geç döllenme olabilir umudunu yitirme Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inş. hamişsinizidr medne cimmm de hamiş olsun yaaa çok istiyorum

hamilelik belirtileri yasiyorum ruyamdada surekekli kiz cocugu goruyorum ama adetime 5 gun var test yaptim negatif cikti hamile olsaydim cikarmiydi varsa niye pozitif cikmadi bugunde kiz bebek gordum adida pinarmis goya of yaa

canım meraba... Sende benim gibi yemişin kafayı bebiş die :)))))
bence gününü bekle derim adetin üstünden en az bi 4 gün geçsin öyle yap testi. Biliyorum beklemek çok zor :KK43:( ama en mantıklısı bu.umarım meleğin seninledir :KK49::KK49:

cnm daha adetıne 5 gun varmıs yaa. yıpratma kendını bu kadar kendini vicudunu dinleme bu kadar daha belli olmazkki şuan belki döllenme gec olabılır adetınden 4-5 gun gecsin oyle test yap bu bile erken bence. benım en son adet tarıhım 21 ocak. 38.gunumdeyım ben halen beklıyorum bıraz daha gecsın belkı daha sonra bellı olur dıye..

inşallah hamilesindir. benimde 10 aydır çocuğum olmuyordu dediğin gibi spermler akıyordu baya. geçen ay artık umudumu yitirmiştim ama değişik bişey denedim.
ilişkiden sonra ayaklarımı yukarı kaldırıp 5 dakika kadar nefes egzersizi yaptım. sonra yataktan kalktım işime gücüme baktım. umudumda yoktu öylesine deneyim demiştim ama 10 aydır olmayan çocuk bu ay sürpriz şekilde oldu. tavsiye ederim.

inşallah hamilesindir. benimde 10 aydır çocuğum olmuyordu dediğin gibi spermler akıyordu baya. geçen ay artık umudumu yitirmiştim ama değişik bişey denedim.
ilişkiden sonra ayaklarımı yukarı kaldırıp 5 dakika kadar nefes egzersizi yaptım. sonra yataktan kalktım işime gücüme baktım. umudumda yoktu öylesine deneyim demiştim ama 10 aydır olmayan çocuk bu ay sürpriz şekilde oldu. tavsiye ederim.

canım hayırlı olsun bebişin..valla ben ayaklarımı çok kaldırdım havaya:)) 1, 1,5 saat bekledim yatakta ama olmadı:KK43:(
benim eşimin spermlerinin hareketi biraz düşük sayı iyi ama hızlı hareketi %25 oda çok kötü diil gibi ama olmuyor iştee dua et banada cnm :KK43:

canım hayırlı olsun bebişin..valla ben ayaklarımı çok kaldırdım havaya:)) 1, 1,5 saat bekledim yatakta ama olmadı:KK43:(
benim eşimin spermlerinin hareketi biraz düşük sayı iyi ama hızlı hareketi %25 oda çok kötü diil gibi ama olmuyor iştee dua et banada cnm :KK43:

canım sakın moralini bozma elbet bir gün gelecek bebişin inş. Sadece sabretmeyi bilmek gerek dualarım hep seninle inş. Güzel haberlerini alıcaz

canım hamıle kalmak için tek bır saglıklı sperm bıle yeter mılyonlarca spermın arasında ama sogan kürü faydalı bşey bır çok kişi hamıle kaldı ınş darısı başına

kızlaarrr tuttu soğan kürü hamileyimm.. yaa ağlıyorum yaaa inanamıyorum .....:nazar::nazar::nazar:

Canım hayırlı olsun çok sevindim,

bende dün akşam çift çizgi gördüm ama kan vermeye çok korkuyorum sevinemiyorum bile :KK43:

canım korkmaa, hayırlısıyla hamişsindir inşallah:) o korkular hiç bitmio zaten..öğrenene kadar bi korkıu, öğrendikten sonra birsürü korku , doğuma kadar gider heralde:)

evet korkmadım cesur oldum

bhcg 140.18 inş. bi aksilik olmadan sıkıca tutunur bebeğim

X