Aile Planlaması acabaaa......

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
üstüne görülebilir evet ama o kıpırdanma sandıgınız şeyler afedersiniz ama bu kadar kısa sürede en fazla gaz kıpırdanmasıdır

söylediğimiz şeyler hamilelik için belirti değil ki birincisi adet olmussunuz ikincisi bebek hareketleri gibi hareketler hissetmissiniz. Bunu bir doğum yapmis biri olarak belirti olarak yeterli olmadigini bilmeniz gerekiyor.

Hamile olabilir miyim.şuanda reglyim 5. Günü karnım şiş ve sert birkaç gündür ufak kıprtılar hissettim karnımda acabaaaaa hamile miyim daha kızm 16 aylık
Hamile kalip dogum yapmis bir bayan olarak regli doneminin 5. Gununde hamile olabilirmiyim diyemi soruyosun.saka mi bu ya :) o karnindaki kipirdamalar gazdir gaz

Ben buraya fikir alamya geldim azar yemeye deyilll ANLADINIZ MII KONUYU KAPATTRMAYIN

Bebek kıpırdayacak kadar büyüyecekte siz nasıl farketmeyeceksiniz?
O kadar büyük mü karnınız?

vala kızlar bende korkuyorum bazen benimde karnımda kıpırdamalar oluyor kalp atışı gibi evham yapıyorum dogumda yasak hiç bir korunmayada güven yokki bu zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…