Acabaa mıı ? Hamilemiyim ...? tecrübeli arkadaşlar bilqi verebilir mi :(

nqhn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2011
180
1
Kızlar benim adetime bugün itibari ile 6 gün var ayın SaT tarihi temmuz 29du. Şikayetim şu ki benim 1 haftadır ara ara belim ağrıyodu ama dün ve bugün bu agrı şiddetini biraz arttırdı yani nasıl desem otururken bişee yoksa ayağa kalkıncaa bıçak saplanır gibi oluyo yada tam tersi hareket etmekte zorlanıyorum yani ve bu bel ağrısı eşliğinde ara ara kasıklarıma gaz sıkışması gibi ağrı giriyo çoğu arkadaşlar bunun adet belirtiside olabileceğini söyledi ama ben daha önce hiç bi adetimde bu belirtileri yaşamadım hee unutmadan bide bazen şeffaf bazen süt beyaz yoğun bi akıntım oluyo ben farketmiyorum aktığını ama iç çamaşırımdan gayet net anlaşılıyo merak ettiğim hamile olduğunu öğrenmeden önce bu qibi durumları yaşayan ve hamileyim diyen var mı acaba bilqi verirseniz çok sevinirim

bu durumlar 1yıldır yaşıyorum ve hala hamile kalamadım..kişiye göre değişebilir tabi ama cok da kendini dinleme istersen akışına bırak daha 6gün varmış zaten...bu yasadıkların psikolojik de olabilir bence bekle 6günün geçsin sonra test yap kafanı takma..

bu durumlar 1yıldır yaşıyorum ve hala hamile kalamadım..kişiye göre değişebilir tabi ama cok da kendini dinleme istersen akışına bırak daha 6gün varmış zaten...bu yasadıkların psikolojik de olabilir bence bekle 6günün geçsin sonra test yap kafanı takma..

bu belirti tek başına hamile olarak anlaşılmıyor canım.gögüslerde hassasiyet ,iştahta artış,cinsel isteksizlik,hafif kasık agrısı,özellikle vajinada yumuşaklık, bunlar sayabileceğim belirtiler .inşallah hamilesindir hamileysen şimdiden hayırlı olsun .ben adetime 6 gün kala idrar testiyle çift çizgiyi görmüştüm ve 5 gün kala kanda çıkmıştı canım .

ben sat 29 ama bugün yada yarın regli olmam lazım senin süre daha uzunmuş cnm .
bende belirtilerin hiç biri yok ama bakalım kısmet.

illa vajinada yumuşaklıkmı oluyoo yumuşak olmayıpta hamile kalan varmıdır acaba merak ettim ...
ewet hanımlarrrr hamiş olan hanımlar bu belirti dikkatinizi çekmişmiydi tam tersinide yaşayan oldumuuu?

Son düzenleme:

illa vajinada yumuşaklıkmı oluyoo yumuşak olmayıpta hamile kalan varmıdır acaba merak ettim ...
ewet hanımlarrrr hamiş olan hanımlar bu belirti dikkatinizi çekmişmiydi tam tersinide yaşayan oldumuuu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…