Acaba olabilirmi?

Gulendam42

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2019
15
7
32
Kizlar merhaba öncelikle annelik duygusunu tatmak isteyen her kadina rabbim en kisa surede tattirsin insallah..
Ağustosun 7 sinde adet oldum dongüm 26 güne bir..
5 gun surdu adetten aonra sol kasık agrim ve inanilmaz bel agrim basladi 21 agustos yumurtalama gunumdu degerlendirdik 3 gun oncesi 3 gun sonrasi calismalara devam ettik bu surecte belim tutulmus gibi agriyorsu ve yumurtlamam cok sancili gecti normalde adetimin ilk gunu acillik oluyorum bu arada.tabi bi durum daha var adet bitiminde bugune kadar gögüslerimin yanlari dokununca cok agriyor..son bir haftadir bel agrim ve kasik agrim keaildi ta ki bugune kadar.bugun esimle birlikte olduk ve bir damla pembe acik kahve karisimi bir leke geldi carsafta gordum herhangi bir zorlama olmadi.vé inanilmaz sol kasik sancisi yine basladi akintim beyaz ve ishalim var son adet bitiminden sonra hep var kaldi 2 gunum..abartisiz soyluyorum afedersiniz gunde 30 defa gegiriyorum 1 aydir en cokta bunu merak ediyorum bugun cok kotu mide agrisiyla uyandim kivrandim resmen..normalde adete 3 gun kala baslardi benim adet agrilarim suan sanci cok hafif ve adet gelecek habercisi sanci degil goguslerim normalden biraz irilesti ama uclarinda bisey yok sadece yanlarinda var aci
Sorum su bugun ki yasanan bir damla pembe kahve karisimi akinti yerlesme kanamasi olabilirmi?
Gegirme bir belirtimidir?
1 yildir deniyorum yapmadigim sey kalmadi doktorlar bir sorun olmadigini soyluyor..lutfen cevâp yazarmisiniz bilgi sahibi olan arkadaslar yardimci olun lutfen

Saydıklarınız belirti olabilir ama bazen vücut insana öyle oyunlar yapıyor ki bu belirtilerle hamile olmamam imkansız diyorsunuz ama psikolojik etkiler olduğunu görüyorsunuz. O nedenle kalan iki günü sabırla beklemenizi veya erken gebelik testi yapmanızı tavsiye ederim. En kısa zamanda gönlünüze göre olur umarım..

Tesekkur ederim beklemedeyim

Herkesin genelik belirtisi kendisine özel oluyor hamileliği oldugu gibi
Ben sıfır belirtiyle yasadım ilk aylarımı yerleşme kanamasıda yasamadım
O yüzden olur yada olmaz diyenlerden ziyade inşallah senin belirtilerinde böyledir diye umut et derim

Ben sizin yerinizde olsam acile gidip çok ağrım var pembe akıntı geldi diyip kan testi yaptırırdım her pembe kanama yerleşme kanaması değildir sonuçta.. inşallah içinizden geçtiği gibi bir bebeğe sahipsinizdir.

Diger belirtilerini bilmem ama hamilelikten once bir damla pembe lekelenmem olmustu ve normalde hep kabiz olan ben ilk defa ishal olmustum. Umarin seninde guzel haberle sonuclanir. Adete 2 gun kala kanda ogrendim ben

Insallah amin yarinda olmazsam artik gidicem

Insallah cnm tesekkur ederim

Test yapmadan sadece bu belirtilere dayanarak size nasıl hamilesiniz diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…