acaba hamişmiyim

xsxeker pembe

kzımı sen koru rabbim...
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2007
4.610
35
36
kıslar ateşimhala yüksek sbah kalktıımda 37.1 di daa sonra ölçtüğümde ateşim 37.2 oldu göğüslerim koltuk altımdan ağrıyo ayrıca idrara sık gidiyom azcıkta gelsesıkışıyorum fln fln yalnız bişimerak ediyom akıntım yada şöle diim vajinamda ıslklık ve kayganlık var öle pütür pütr diil sizce bu hamiş olduumumu gösterir adetimin geldiinimi 2gün gecikti 3.gün bu buarada kardeşim birazdan gelek test yapıcam

ben 2 gün geçti test yaptım çıktı gögüslerim çok sızlıyodu gereksiz asabiydim doymak bilmiyodum inş öylesindir hayırlısı olsun

ayy yok asabi fln dilim herşeye ağlıuom sadeece bide akıntım vajinamda sadece ıslaklık ve kayganlık şeklinde acaba adetmi olyom hamişmiymmmm

inşalahhh karedeşim yolda getiriyoooooooo inşallah hamişimdşirrrr inşalahhhhhhhhhhhhhhhh ama akıntı şeklim kafamı karıştırdı

ay şekerim ne bitmez yolmuşş..merak ettim bakıyorum bakıyorum yok bişe:) hiç mi yoktu yakınında eczane sen çıkıp alsaydın keşkemm

hay Allah..çıkmadık candan umut kesilmez..:) daha erkendir belkim..çıkmamıştır..hayırlısı olsun hakkında...

drumla konuştum cuma cumartesiye olmazsan kan testi yapıcaz dedi pazartesiye dedi erken çıkmaz çnk geç yumurtladın dedi

benimde bu ay 4 gün geciki.10 tane test yapmışımdır herhalde.kızlar gerçekten stres çok etkiliyor.boşu boşuna adetlerimizi geciktiriyoruz.testlere verilen paralarda ayrı bi dert bu aykendi kendime söz verdim adetim bir hafta geçmeden test yapmıcam.

kızlar ben zaten öle stres fln yapmadım kafamada takmadım buay snr drum muaynemden snr aradı adet olman llazımdı oldunmu dedi yok diince pazartesi test yap dedi belirtilerde vardı fln nese ben bekliicem kısmet hem diilsemde biran önce reglim olsa baride bidahaki ayın şansını kaçırmasam dimi klızlar

benm ise tam tersi kafama takmadığım zamanlarda adetim 9-10 gün bile gecikmişti ozamanda hamilemiyim diye dünyanın testini yapıştım..son 4 ay nerdeyse her ay hamileliğe benzer belirtilerim vardı hatta adet sancım bile normaldi çok belirti vermedi sinsice geldi diyebilirim ve tam gününde geldii...her halde benm adetimde ne zaman hayallere kapılsam sanırım beni bunlardn kurtarmak için hızır gibi yetişiyorr..benmde asıl tarih 21 hesaplayıcılar adetimin ilk gününü 20 diyor bakalım hayırlısı büyük bi heyecanla bekliyormm

X