acaba hamilemiyim

34ist

08/11/2014 Mis kokulu oğluşum.
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2013
3.953
2.123
merhaba bayanlar.
yaklaşık 2 haftaya yakın sol kasığımda ağrı var ayağa kalktığımda daha çok hissediyorum bazen sağ tarafa geçiyo karnımda aynı şekilde ağrı var ama baş dönme yada mide bulantısı yok yani sölediklerim dışında bişey yok regl günüm 2 sinde düzenli olurm hiç aksamaz sizce nedir bu
?
:44:

merhaba bayanlar.
yaklaşık 2 haftaya yakın sol kasığımda ağrı var ayağa kalktığımda daha çok hissediyorum bazen sağ tarafa geçiyo karnımda aynı şekilde ağrı var ama baş dönme yada mide bulantısı yok yani sölediklerim dışında bişey yok regl günüm 2 sinde düzenli olurm hiç aksamaz sizce nedir bu
?
:44:

bnce kadın hastalıklarına bir görün

bayramdan önce yeni gitmiştim anormal bişi demedi şuan bebek planlıyoruz her bişi beni umutlandırıyo birazda ondan.

ne kadar çok düşünürsen o kadar olmaz ben buna inanmazdım ama gerçekmiş bende her ay test yapmaktan artık eşimle kavga ediyordum bak eşinle birlikte olurken bile çocuk olacak diye yapma yanii sil kafandan kendine oyalancak bişiler bul düşünme hamileliği bi ay rahat ol

ne kadar çok düşünürsen o kadar olmaz ben buna inanmazdım ama gerçekmiş bende her ay test yapmaktan artık eşimle kavga ediyordum bak eşinle birlikte olurken bile çocuk olacak diye yapma yanii sil kafandan kendine oyalancak bişiler bul düşünme hamileliği bi ay rahat ol

cnm bebişinin cinsiyetini öğrendin mi :) seninle aynı ay hamiş olmayı bekliyorduk maşallahh sen cinsiyetini bile öğrenmişsindir :) ben de sabırsızlıkla bekliyorum :)

ewet haklısın öle yapmam gerekiyo aslında ama 1 kre dış gebelik geçince başımdan ister istemez insan tedirgin oluo bide bu 3.adtim olıxak düşündüğümden beri insan karamsarlığa kapılıo bu yüzden rabbim inş.vericek bunuda biliorum bakalım hayırlısı olsun.

cnm bebişinin cinsiyetini öğrendin mi :) seninle aynı ay hamiş olmayı bekliyorduk maşallahh sen cinsiyetini bile öğrenmişsindir :) ben de sabırsızlıkla bekliyorum :)

hanginiz hamişsiniz ?? anlayamadım yoksa 2nizdemi :nazar::nazar:

Kızlar Yardım!!! normalde 18 inde olmam lazım ama hala olamadım,,ama sanki her an olacakmışım gibi de göğüsümde hassasiyet belimde ve kasıklarımda ağrı var,geçen hafta dayanamayıp yaptırdığım testte negatif çıktı...bi umut acaba hamilemiyim yoksa strese girdiğim için stresden olamıyormuyum,yardım edin tecrübelerinize ihtiyacım var

arkadaşlar norman adet tarihim 20 ağustos gelmesi lazım ama benim ayın 15 gibi kahverengi akıntı gibi bişi geldi 2 gün sürdü belim ve sol kasığım ağrıyo lekelenmeden 1 gün sonra test yaptım ama bişey çıkmadı acaba hamile olabilirmiyim lütfen bana cevap verin bidaha nezaman test yapmam lazım göğüslerimde fazla hasasiyet yok ama arada acıyo ve hala adet olacakmışım gibi ağrım var

X