Acaba hamilemiyim

BBAL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2011
897
75
Merhaba arkadaslar benım yıne bır sorum olucak. Ben heray dıane 35 kullanıyorum normalde bu ay ayın 16 sında bhcg de 44.75 cıkınca hamıleyım sanıp hapı bıraktım.ama bılıyosunuz kı 2 gun sora 1,20 cıktı ve kımyasaldır dıye testı tekrarlamadım ama sımdı 6 gundur hapı kullanmıyorum. hapla beraber 26 ya da 28 gunde bı regl oluyorum hapı bıraktıktan sora normalde 4 gun ıcınde reglı olmam lazımdı bugun harıc 2 gundur lekelenmem vardı ve cok azdı bugun tammen yok oldu sat 3 temmuz bı oncekıde 5 hazırandı yumurtlama gunlerım ıse 13 ve 23 u 2 gundur esımle korunmasız ılıskıye gırıyoruz acaba hamıle olma ıhtımalım var mı? cunku 16 sında bıraktıgım hap dolayısıyla en gec 20 sınde reglı olmamlazımdı?? lutfen yarıdmcı olun bıraz karısık oldu ama

birde regl olcakmısım gıbı belım agrıyo sağ kasıgıma ara ara ıgne batırıyorlarmıs gıbı sancı var

yazdıklarından pek bişey anlamadım canım, neden kan testi yada idrar testi yaptırmıyorsun?
kafandaki soru işaretlerini atarsın böylece.

Kan testı ayın 16 sında yaptırdım 44,75 cıktı 18 de tekrarladım 1,20 cıktı aynı yerde yaptırdım. Kımyasal gebelıktır dıye dusundum. Ayın 16 snda yaptırdıgım test yuksek cıktı dıye dogum kont hapını bıraktım. Normalde hapı bıraktıktan sora 4 gun ıcınde reglı olmam lazım ama olmadım ustune6 gun gectı. Acaba hamıle olabılır mıyım testı tekrarlıyım mı?

Bence tekrar yaptırmalısın testi ama farklı bir yerde yaptır,öncesinde evde de yapabilirsin.Hiç evde idrar testi yaptın mı?

Yapmama gerek kalmadı sanırsam regl oldum kısmat obur aya yumurtlama 30 ıle 5 ı arası o zaman denıycız artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…