acaba hamilemiyim

paprika23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2009
17
0
40
arkadaşlar 2 haftadan beri sabahları karnım ağrıyo ishal oldum çok iştahım açıldı
adetime 4 gün var ama göğüslerim şişmedi ve bu sefer ağrı yok 3 haftadan beride bellerim inanılmaz ağrıyo sabahları nolur beni aydınlatın bıktım doktora gidip kan testi yaptırmaktan kollarımda damar kalmadı utancımdan her ay başka hastanede kan testi yaptırıyorum kaydirigubbakcemile3

bendede aynı belirtiler var özellikle belim çok ağrıyo ayakta fazla kalamıyorum adetime 3 gün var bakalım hayırlısı

canım benim suanda idrar testi yapsan cıkar teyzemde gebelik testini 5 gün önceden yapmıştı testte cıktı ama hastanede cıkmamıstı.oda bekledi 10 gün sonra tekrar gitti orda da cıktı.ama ishal olmanı anlayamadım.benimde ilk gebeliğimde adetime 4 5 gün varken belime agrı giriyordu inanılmaz derece yataklara düşmüştüm.sonrasında hamile olduğum öğrendim.şimdi ,ikinciye hamileyim ama bu sefer hiç bir sey olmadı ne bel agrısı nede göğüs agrısı hakkında hayrlısı olsun bence evde idrar testi yap bi bak bizede haberlerini yazmayı umutma sevgiyle kal

ishal de oluyormuş hamilelerde canım adetine 4 gün varmış bekle bakalım hamile belirtilerin var evdede test yapsan çıkar

merhaba arkadaslar ben yeni uye oldum konusacak ve sorucak kimseyi bulamyorum sizlerden baska.. araniza kabul ederseniz sevinirim
2 hafta once adet oldum iki gun surdu diger gunler su , kahverengi ve siyah gordum genelde benim adet 7 gun surer simdide beli kemerim cok agri var devamli tuvalete giderim hep uykum var miyedem agryo ve kilo vermisim karnimda sesler var daima sanki acikmisim gibi doktora gitmemisim fazla bilgimde yok size ben hemile mi kalicagim yoksa neyim var lutfen yardim edin

allahım arkadaşlar eğer hamileysem gerçekten valla kurban kesicem yeterki olsun inan varya şu bir kaç günü beklemek benim için sanki ölüm korkum hayal kırıklığıı

test yaptırıcam korkuyorum gene tek çizgi çıkar die ondan adetimin geçmesini dört gözle bekliyorum
midemde yanma var akşamları oluyo eşime belli etmiyorum garibim her ay hamileyim zannediyo hayeller kuruyo :)

canm mrh hamile olabilirsin çünkü bende bu belirtiler vardı ama benm göğüslerimdçok ağrıyodu bel ağrısı ama benmde çok oldu sanki her an adt olcakmış gibi.ben adetden 3 gün önce tst yaptırdım çıkmadı adetden bir ügn sonra çıktı bekle yani sonra canın skıılr.

inş bu sefer hamilesindir cnm ya
aynen bende senin gibiydim
eczaneden test alırken falan hep açıklama yapıyordum
ilaç kullanıcam hassa mı felan diye
ne kadar zor değil mi
ama güzel kızım geliyır sonunda
darısı başına cnm

slm kizlar ins hepimiz guzel haberler aliriz isteyen herkse allah nasip etsin .bende bekliyorum acayip belirtilerim var adet gunumden once basladi belirtiler gogsum sisti belimde sanci bas donmesi adet gunum geldiginde bir gun regl oldum kesildi 10 gun sonra ters yaptim ikinci cikgi silik cikti diger gun tekrar test yaptim hic bise cikmadi bir kacgun sonra basim donmeye basladi simdi tets yapmaya cesaretim yok neden cikmadi merak ediyorum bugun ve dun aksam cok kotu sekilde midem bulanmaya basladi sizce hamilemiyim degilmiyim bilmiyorum ban acesaret veirirsenin sevinirim baska sorun olabilirmi sizce eger hamile degilsem.

inşallah tek umudum hamile kalmak bu ayın 3çünde veya 4 dünde adet olmam lazım olmazsam test alıcam hüsrana uğramak beni mahf ediyo buarada hala bellerim ağrıyo hiçde doymuyorum ağzımın tadıda yok

geçen ayda bende baş dönmesi mide bulantısı vardı hastaneye gittim pisikolejik demişlerdi ama belli olmaz seninki çünkü 1 gün adet olmuşsun bence bekle biraz daha baktın olmadı bi hastaneye görün belkide hamilesindir inş hepimizin minik bebişleri olurrrrrrrrrrr

ya kızlar valla benimde reglime az kaldı ama hiç regl olacak gibi değilim aşırı belim ve başım ağrıyor bide acayip bağırsaklarım bozuldu 1 hafta var regl dönemime daha sizce acaba bu ay hamile miyim aslında duygularım henüz daha çok karışık ama bilmiyorum nasip bakalım hayırlı haberler alırız inş. hepimiz

:1shok: arkadasım biz burdan sana bukadar yardımcı olamayızkı. madem bukadar acil, doktora gorunmelisin!

Son düzenleyen: Moderatör:

kesin hamilesindir cnm genelde öle olur istemeyenler şıp diye hamile çıkıyor nerde duysam..bekarmışsında sanırım ne diyim allah yardımcın olsun

arkadaşlar allah hepımızın yardımcıısı osun 9 aylık evlıyım ve çocuk istiyoruz.. klomen + ovitrelle iğnesi oldum 3 tane yumurta olusmuştu doktor allah ızın verırse bu ay hamılesın dedı cunku eşimin spermındede bendede bı sıkıntı yok... sabahları kasıklarımda agrı asırı iştah ani bel ağrıları ve ishal gibi şikayetlerım var.. ve her ay hasta olucagm zaman göğüslerim şişer agrırdı hiçbiri olmadı adetıme 2 gun var ama suanda belımın sol kısmında bir agrı var ve pembemsı kan gelıyor... çok korkuyorum hasta olucam die normalde hasta oldugumda sıyaha yakın koyu kan gellırken şimdi pembemsı sansıcısz bi kan gelıodu az önce fark ettm koyulaşmış iyice acaba hastamı oluorum yoksa yerleşme kanaması dedıklerı şey bu mu anlamadım aydınlatırsanız sevınırım

arkadaşlar allah hepımızın yardımcıısı osun 9 aylık evlıyım ve çocuk istiyoruz.. klomen + ovitrelle iğnesi oldum 3 tane yumurta olusmuştu doktor allah ızın verırse bu ay hamılesın dedı cunku eşimin spermındede bendede bı sıkıntı yok... sabahları kasıklarımda agrı asırı iştah ani bel ağrıları ve ishal gibi şikayetlerım var.. ve her ay hasta olucagm zaman göğüslerim şişer agrırdı hiçbiri olmadı adetıme 2 gun var ama suanda belımın sol kısmında bir agrı var ve pembemsı kan gelıyor... çok korkuyorum hasta olucam die normalde hasta oldugumda sıyaha yakın koyu kan gellırken şimdi pembemsı sansıcısz bi kan gelıodu az önce fark ettm koyulaşmış iyice acaba hastamı oluorum yoksa yerleşme kanaması dedıklerı şey bu mu anlamadım aydınlatırsanız sevınırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…