ACABA HAMİLE OLABİLİRMİYİM? lütfen fikirlerinizi yazın

joliefr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2008
40
0
Merhaba arkadaşlar ben en son 28 mart 2009 da regl oldum. Bugün 26 nisan 2009 ve ben hala regl olmadım. Dün evde predictör ile test yaptım negatif çıktı. Ama bugünde regl olmadım. Ve hiç belirti bile yok regl olacağıma dair. Lütfen bana yardım edin acaba hamilemiyim? Testin hatalı çıkması mümkün mü?? Yoksa hamile olsam mutlaka testte pozitif çıkması gerekmezmiydi...kafam çok karışık...panik oldum....hiç hazır değilim hamilelik olayına.
Lütfen bana fikir verin acaba hamilemiyim...
Teşekkürler! Sevgiler hepinize.....

Merhaba arkadaşlar ben en son 28 mart 2009 da regl oldum. Bugün 26 nisan 2009 ve ben hala regl olmadım. Dün evde predictör ile test yaptım negatif çıktı. Ama bugünde regl olmadım. Ve hiç belirti bile yok regl olacağıma dair. Lütfen bana yardım edin acaba hamilemiyim? Testin hatalı çıkması mümkün mü?? Yoksa hamile olsam mutlaka testte pozitif çıkması gerekmezmiydi...kafam çok karışık...panik oldum....hiç hazır değilim hamilelik olayına.
Lütfen bana fikir verin acaba hamilemiyim...
Teşekkürler! Sevgiler hepinize.....

merhaba canım hamile olabilirsin bebeğin yeni tutunmuş yeni hamile kalmış olabilirsin en temizi kan tahlili yaptır hemen sonuç kesin olacaktır inşallah hayırlısı olur hakkında ama anne olmak mükemmel bi duygu ben 21 haftalık hamileyim ikizlerim olucak kısmetse onlar içimde oynadıkça inan dünyam değişiyor ve içinde hayata dair hiç bir endişe kalmıyor

merhaba canım hamile olabilirsin bebeğin yeni tutunmuş yeni hamile kalmış olabilirsin en temizi kan tahlili yaptır hemen sonuç kesin olacaktır inşallah hayırlısı olur hakkında ama anne olmak mükemmel bi duygu ben 21 haftalık hamileyim ikizlerim olucak kısmetse onlar içimde oynadıkça inan dünyam değişiyor ve içinde hayata dair hiç bir endişe kalmıyor

tebrik ediyorum canım inşallah hayırlısı ile bebeklerinizi kucağınıza alırsınız...öptüm

canım arkadaşın dediğigibien garantilisi kan tahlili....
hamile olmak zor olsada mükemmel birşey...bebeğinin hayali süper..

canım eğer geç döllenmeyse bebeğin daha rahme düşmesine vakit var demektir yani testte idrar tahlilinde çıkmaz.bende adet günümden yaklaşık 15 gün sonrada çıkmamıştı ama hamileyim.kan testi yaptırma imkanın varsa kan testi yaptır yoksa bekle canım.inşallah hamilesinidir

canım eğer geç döllenmeyse bebeğin daha rahme düşmesine vakit var demektir yani testte idrar tahlilinde çıkmaz.bende adet günümden yaklaşık 15 gün sonrada çıkmamıştı ama hamileyim.kan testi yaptırma imkanın varsa kan testi yaptır yoksa bekle canım.inşallah hamilesinidir

bekliyorum bakalım şimdilik..umarım adet olurum çünkü henüz planlamamıştık. planlar değişir eğer hamileysem..neyse hayırlısı olsun diyelim. kan testini yaptırıcam hafta içi, testide tekrarlıycam bakalım. daha geçen salı jinekolğuma muayene oldum gerçi ultrasonla bakmamıştı ama hamileysem anlamazmıydı ne blim yaa kafam karıştı...neyse saolun kızlar hayırlısı herşeyin..öptüm sizi sevgilier sağlıkla kavuşursunuz bebeklerinize inşallah. :nazar:

canım bebek vardır test yaparsın - çıkar bebek yoktur test yaparsın + çıkar yani yanlış olabilir belki ama düşük ihtimal

:ecrin_bebek:kıslar bende 27 sined oldum hala bişi olmadım benim durum nedr sizce hesaba göre dün olmamm gerekirdi

:ecrin_bebek:kıslar bende 27 sined oldum hala bişi olmadım benim durum nedr sizce hesaba göre dün olmamm gerekirdi

slm canım sen test yaptın mı? ben yarın sabah yine test yapıcam evde bakalım sonucu yazarım...hadi hayırlısı öptümmmm

slm canım sen test yaptın mı? ben yarın sabah yine test yapıcam evde bakalım sonucu yazarım...hadi hayırlısı öptümmmm

canım daha erken diyorum 3 ay önce boş gebelik yaşadım aynen bi 2 gün geçince yaptım olmamıştı 15 gün bekledim öle yaptım ama acayip belim ağrıyo inşlla allah herkese sonra bana versin hadi hayrlısı bize müjdeli haberii ver artık bugün pek kıramplarım azaldı kısmet canım herşey kibk
:lepi::lepi::lepi:

canım daha erken diyorum 3 ay önce boş gebelik yaşadım aynen bi 2 gün geçince yaptım olmamıştı 15 gün bekledim öle yaptım ama acayip belim ağrıyo inşlla allah herkese sonra bana versin hadi hayrlısı bize müjdeli haberii ver artık bugün pek kıramplarım azaldı kısmet canım herşey kibk
:lepi::lepi::lepi:

slm canım benim
az önce hafif kahverengi bir akıntı geldi sanırım adetim başlıyacak yani inşallah.
çünkü hiç hazır değiliz hamileliğe.... ilerde düşünüyoruz yazdan sonra yani.
allah isteyen herkese sağlıklı bebekler versin bizede nasip etsin.
sevgiler öptüm.

Merhabalar..
ben bu ayın 6 sında (6.ekim.09) eşimle birlikte oldum.. üzerinden 12 saat kadar geçti yani 7 ekm sabahında ertesi gün haplarını kullandım. ikisinide aynı anda içtim.. suan 12.ekim.09 ve ben bugn regl oldum szce hamile olablrmıyım??

X