acaba Hamile miyim ! :(

fbakrep

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2010
18
0
arkadaşlar 31 martta korumasız sürtünmeli ilişkiye girdim normal adet günüm 1 hafta geçikdikden sonra test yaptım idrar testi negatif çıktı ve normal adet günümden 14 gün sonra adet oldum ve düzenli adetti her zamanki gibi Şuan 2 ay geçti aradan Belirti yok hamile olabilir miyim ?

Bayanlarrr adet bittikten sonra yani adet bitiminden 4 gün sonra korunmadan ilişkiye girdik.hamile olabilme ihtimalim olabilir mi sizce?? böyle bir durum yaşayan varmı aranızda???

Merhaba arkadaşlar

Ben bu siteye ilk hamileyim acaba diye yazdığımda meğer kızıma hamileymişim. Benim belirtilerim sanki adet olcakmışım gibi kasıklarımda ağrı oldu. Bekliyorum adet olacam diye ama adet günümede daha var bir türlü olamıyorum. 4 yada 5 gün geceleri bile kalkıp dolaştım. Çok şiddetli bir ağrım yoktu ama bilen bilir ağrılı bir adet dönemi öncesi gibi bir ağrıydı. Evde test yaptım negatif çıktı. Ben çok ümitlendiğim için gidip kan testi yaptırdım 7,95 çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam . Laborant bana hamile olbilirsiniz dedi ama emin değilim dedi. Bu anlattıklarımın hepsini adetime 2 hafta kala yaşadım. Sonra tabi malüm son adetim geçikti doktara gittim ve hamileyim. Şimdi kızım 6 aylık :). Doğumdan sonra eşim korunuyor ve hiçbir kazamız olmadı çok şükür ancak son bir haftadır adet olmama daha bir hafta olmasına karşın benim kasıklarımda geceleri uykularımı bölen ağrılar başladı ve dün gece mide bulantısı ile uyandım regl oldum sanıyorum ama beyaz akıntı var. Evde test yaptım negatif çıktı. Doktara gitmeye korkuyorum acaba hamişmiyim yine :)bilmiyorumkismile

6 mayıs-11 haziran-14 temmuz son üç adet dönemim..23 temmuz ve 27 temmuzda korunmasız ilişikiye girdik..bugun belımde ve kasıklarımda fazlaca ağrı var,göğüslerimde şişti..sizce nedendir? hamilelik belirtisi bu kadarda erken belirti vermez sanırım..

goguslerde agri oluyosa ve surekli tuvelete cikiyosann bilki hamilesinn ozellikte gogusler cok hassaslasio....ben adat oldum ama bu belirtiler vardi bende doktora gittim hamileymisimm yani hamileyken adet gordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…