Acaba hamile miyim???

deryahan111

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2021
8
6
22
Merhabalar. Lütfen bana bir yol gösterin. Benim mide bulantılarım ve sol alt karnımda ağrılarım vardı. Ultrasona gittim ve doktor mide bağırsaklarımda sorun olduğunu söyledi bi de yumurtalıklarıma baktı ve regl olucaksın gibi bir şey söyledi. Zaten reglden önce bende kaşıntı akıntı olurdu biliyodum regl olucağımı. Dediği gibi 2gün sonra yani 5ekimde regl oldum 5gün sürdü normal, bir paket pedi bitirdim. Mide için de ilaç aldım ve mide bulantılarım da gitti. Ama karnım şiş gibi sanki. Bu hamilelik piskolojisinden kurtulamadım bir türlü. Ben bekarım kimseyle ilişkiye de girmedim. Size komik gelicek ama tualetden falan sperm bulaşmış ola bilir mi? Regl oldum diye bi tarafdan içim rahat ama bilmiyorum sanki karnım hamile karnı gibi. Üstüne görme falan diye bişeyler okudum o da kafamı karıştırdı. belimde de ara ara ağrılar oluyo. Test yapmak istedim ama sonucundan korkuyorum. Ne yapıcam bilmiyorum lütfen yardım edin:/

Sanırım sen hamile kalmaya çalışıyorsun. Kolay gelsin

• Komik
Reactions: H M
Merhabalar. Lütfen bana bir yol gösterin. Benim mide bulantılarım ve sol alt karnımda ağrılarım vardı. Ultrasona gittim ve doktor mide bağırsaklarımda sorun olduğunu söyledi bi de yumurtalıklarıma baktı ve regl olucaksın gibi bir şey söyledi. Zaten reglden önce bende kaşıntı akıntı olurdu biliyodum regl olucağımı. Dediği gibi 2gün sonra yani 5ekimde regl oldum 5gün sürdü normal, bir paket pedi bitirdim. Mide için de ilaç aldım ve mide bulantılarım da gitti. Ama karnım şiş gibi sanki. Bu hamilelik piskolojisinden kurtulamadım bir türlü. Ben bekarım kimseyle ilişkiye de girmedim. Size komik gelicek ama tualetden falan sperm bulaşmış ola bilir mi? Regl oldum diye bi tarafdan içim rahat ama bilmiyorum sanki karnım hamile karnı gibi. Üstüne görme falan diye bişeyler okudum o da kafamı karıştırdı. belimde de ara ara ağrılar oluyo. Test yapmak istedim ama sonucundan korkuyorum. Ne yapıcam bilmiyorum lütfen yardım edin:/
Hamile değilsiniz asla korkmayın. Bende çikolata kisti var. Ve bu belirteler endometrosiz rahatsızlığının belirtisi umarım yoktur. Araştırın bir.

Çox teşekkür ederim görüşün için. Tamamm araşdırıcam sana da geçmiş olsun
İyi bir kadın doğuma git korkma ve karın şişliğinin olduğunu vb belirtilerini anlat. Endometrosiz kolay teşhis edilmez. 13 yasından beri her adette karnım şişti kustum taa ki 27 yaşına kadar anca sebebi bulundu. Umarım bu yoktur. Ayrıca bu şeylerden Korkma kesinlikle, internette her okuduğuna inanma doktora git, zamanla öğrenirsin.

Bence de komik ama piskolojimi nasıl etkilediyini bilmiyorsunuz:)
Bak tatlım bir insan durup duruken karnim şiş midem bulanıyor regl oldum ama ya üstüne görme ise demez ve hatta test yapmaya korkmaz başka bir rahatsızlığım var diye düşünür vardır bi atraksiyon ki boyle paranoya oluşmuş ama merak etme regl olmuşsun

Bu yeni nesil o kadar etkili ki WC üstüne bile görülür 🤣
İyi bir kadın doğuma git korkma ve karın şişliğinin olduğunu vb belirtilerini anlat. Endometrosiz kolay teşhis edilmez. 13 yasından beri her adette karnım şişti kustum taa ki 27 yaşına kadar anca sebebi bulundu. Umarım bu yoktur. Ayrıca bu şeylerden Korkma kesinlikle, internette her okuduğuna inanma doktora git, zamanla öğrenirsin.
Kötü durummuş ya:/ en kısa zamanda gideceğim teşekkürlerr

Okuyun çocuğum okuyun. Okumaktan korkmayın. Vücudunuzu anlatan makaleler okuyun, roman okuyun, bilimsel kitaplar okuyun ki mantıklı şeylerle dolsun beyniniz. Bu kulaktan dolma saçma sapan hurafelerle doldurmayın beyninizi. Amacı farklı o beynin,amacına uygun kullanın. Hamile olmuş olman akıl kâr işi değil. Ben tuvaletten hamile kaldım diyen muhtemellen yediği naneyi gizlemek için böyle bir saçmalık ortaya atıyor. Sizin gibi gençler de inanıyor. Zira Meryem Ana olduğunuzu iddia etmiyorsanız, bir erkeğin spermleri vajinanızın içine boşalmadan hamile kalamazsınız. Mümkünatı yok.

Bak tatlım bir insan durup duruken karnim şiş midem bulanıyor regl oldum ama ya üstüne görme ise demez ve hatta test yapmaya korkmaz başka bir rahatsızlığım var diye düşünür vardır bi atraksiyon ki boyle paranoya oluşmuş ama merak etme regl olmuşsun
Yok valla kimseyle bişeyler yaşamadım erkek arkadaşım bile yok😂 sadece çok takıntılıyım onun için. Yine de teşekkür ederim görüşünüz için

Okuyun çocuğum okuyun. Okumaktan korkmayın. Vücudunuzu anlatan makaleler okuyun, roman okuyun, bilimsel kitaplar okuyun ki mantıklı şeylerle dolsun beyniniz. Bu kulaktan dolma saçma sapan hurafelerle doldurmayın beyninizi. Amacı farklı o beynin,amacına uygun kullanın. Hamile olmuş olman akıl kâr işi değil. Ben tuvaletten hamile kaldım diyen muhtemellen yediği naneyi gizlemek için böyle bir saçmalık ortaya atıyor. Sizin gibi gençler de inanıyor. Zira Meryem Ana olduğunuzu iddia etmiyorsanız, bir erkeğin spermleri vajinanızın içine boşalmadan hamile kalamazsınız. Mümkünatı yo

Canm keşke o kadar kolay hamile kalınsa. Ben kaç aydır deniyorum ben de koca da var ama olmuyor

Canım endometriozis hastasıyım. Sizin de adet dışı ağrılarınız var mı? Berbat bir hastalık

Canım çok takıntı yaptığın için psikolojik olarak yaşıyorsun belirti için rahat olsun ban adet olmuşsun zaten sakin ol

X