Acaba hamile miyim?Sudan çıkmış balık gibi ne yapacağımı bilmiyorum

efsanee83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2009
237
0
41
selam kızlar... eylül 12 de adetimin ilk günüydü.adetlerim hep düzensizdir.bu ay 15 ekimde test yaptım akşam üstü.2. çizgi silik çıktı....akşam bi tane daha yaptım yine silik çıktı.ertesi gün sabah daha doğrusu öğlene yakın tekrar yaptım yine silik çıktı.3 testtede aynı çıktı.daha önce çok test yapmıştım ama hiç 2. çizgi çıkmamıştı.ebe arkadaşıma sordum ooo kesin hamilesin dedi.
şimdi sizce "hamileyim" demek için daha erken mi?
yoksa diyebilir miyim?
pazartesi kan testi yaptırmalı mıyım?
sudan çıkmış balık gibiyim şapşallaştım hiç bişey bilmiyorum. fikir ve tecrübelerinizle yardımcı olur musunuz bana???? bilmiyorumkismile

Son düzenleme:
Canım merhaba

Üç test yapmışsın 3.dede silik çıkmış bu güzel fakat önemli olan birkaç şey var;
Bu silik çizgi testi yapınca hemen mi çıkıyor yoksa saatler sonra mı.
Bir de yaptığın testlerin markası hep aynı ise bir de farklı marka bir testle denemelisin
ve pazartesi kesinlikle kan testi yaptırmalısın.

Canım merhaba

Üç test yapmışsın 3.dede silik çıkmış bu güzel fakat önemli olan birkaç şey var;
Bu silik çizgi testi yapınca hemen mi çıkıyor yoksa saatler sonra mı.
Bir de yaptığın testlerin markası hep aynı ise bir de farklı marka bir testle denemelisin
ve pazartesi kesinlikle kan testi yaptırmalısın.

tatlım 3 üde ilk 5 dakikanın içinde oluşan sonuçlar.5 dk dan sonrakini okumuyorum yani :eek:lmaz:
ve evet 3 üde aynı marka.değiştireyim o zaman bide öyle deneyeyim.bide kan testine aç mı gitmem lazım tok mu.sağlık ocağında mı yaptırmalıyım yoksa hastanede mi.ya kafam soru işaretleriyle dolu ufff. kafamçokkarıştı

Peki oyleyse birde farklı bir testle dene bakalım idrarını biraz tutup.
Kan testini sağlık ocaklarının yapacağını sanmıyorum bene hastanede yaptırabilirsin.

Rica ederim ne mutlu bana.
Umarım hamilesindir.
Testi ne zaman yapıcaksın, yaptığında beni haberdar et lütfen.
Kan testi aç tok fark etmez bu arada.

canım benımde senın gıbı ıkıncı çızgı sılık çıkmıştı bende o yuzden ınanamamıştım ama senın gıbı çok test denemedım hemen gıttım kan testı yaptırdım ve hamıleydım ama yenıydı bence sende hamılesındır hayırılı uğurlu olsun:)

canım benımde senın gıbı ıkıncı çızgı sılık çıkmıştı bende o yuzden ınanamamıştım ama senın gıbı çok test denemedım hemen gıttım kan testı yaptırdım ve hamıleydım ama yenıydı bence sende hamılesındır hayırılı uğurlu olsun:)

teşekkür ederim tatlım.bende pazartesi inşallah yaptırayım.inşallah hamileyimdir. :teytey:

genelde gebeliğin erken dönemlerinde yapılan idrar testlerinde ikinci çizgi silik bi şekilde belli olabiliyor.biçok arkadaş var bu durumu yaşayan.ben kafamın karışmamasını istediğim için direk kan testi yaptırmıştım ve pozitifti şükür.inşallah sende hamilesindir.bide adetinin üzerinden kaç gün geçtiği,gebelik belirtilerinin olup olmadığıda önemli.daha açık yazarsan yardımcı olmaya çalışırız.kesin hamileyim diyebilmen için kan testi önemli ama senin için pazartesiyi beklemek zor olacak.farklı marka testi denedinmi peki?
umarım hamilesindir canım :CüvCüv:

Merhaba canım!
Ben de eylül ayı hamilelerindenim..Ve günüm gelmeden ikinci çizginin silik çıkmasıyla öğrendim.
Daha doğrusu iki tane aynı markadan test yaptım ikinci çizgi silikti ama görülüyordu.Heme sabahına gittim kan testi yaptırdım.Değer henüz çok yükselmediği için çizgi silik çıkıyor.Hani seni asla umutlandırmak istemem ama bhcg olmayan bir kadında hiç çizgi çıkmaz.Ben o şekilde öğrendim dilerim sen de hamilesindir.Allah'ım gönlüne göre versin.

genelde gebeliğin erken dönemlerinde yapılan idrar testlerinde ikinci çizgi silik bi şekilde belli olabiliyor.biçok arkadaş var bu durumu yaşayan.ben kafamın karışmamasını istediğim için direk kan testi yaptırmıştım ve pozitifti şükür.inşallah sende hamilesindir.bide adetinin üzerinden kaç gün geçtiği,gebelik belirtilerinin olup olmadığıda önemli.daha açık yazarsan yardımcı olmaya çalışırız.kesin hamileyim diyebilmen için kan testi önemli ama senin için pazartesiyi beklemek zor olacak.farklı marka testi denedinmi peki?
umarım hamilesindir canım :CüvCüv:

normalde benim adetlerim çok düzensizdir 10 gün hatta 1 ay geciktiği bile olmuştur.ama o 10-15 gün geciktiği dönemlerdede test yapmıştım hiç 2. çizgi çıkmamıştı.adetim bazen 28 günde olur bazen 30 günde. bu belirsizlikten kafam karışık zaten.belirtilere gelince: göğüslerim accayip ağrıyor.ucları çok hassastı şimdi biraz geçti .adet ağrıları gibi ağrılarım var.farklı marka testi denemedim.3'üde aynıydı :KK43:(( pazartesini beklemek hakikaten çok zor olacak sabırsızlanıyorum....nöbetçi eczane bulayımda farklı marka test alayım sonuca 1 adım daha yaklaşırım :uhm: açıklayıcı oldu mu bilmiyorum teşekkür ederim ilgin için

Merhaba canım!
Ben de eylül ayı hamilelerindenim..Ve günüm gelmeden ikinci çizginin silik çıkmasıyla öğrendim.
Daha doğrusu iki tane aynı markadan test yaptım ikinci çizgi silikti ama görülüyordu.Heme sabahına gittim kan testi yaptırdım.Değer henüz çok yükselmediği için çizgi silik çıkıyor.Hani seni asla umutlandırmak istemem ama bhcg olmayan bir kadında hiç çizgi çıkmaz.Ben o şekilde öğrendim dilerim sen de hamilesindir.Allah'ım gönlüne göre versin.

Rabbim hayırlı uğurlu etsin bebeğini...evet bende hcg hormonunun varlığından dolayı umutlanıyorum.hani 1 testte bozukluk oldu anlarım.2. ve 3. de mi bozuk. ama hepsi aynı marka olduğu için diger arkadaşların dediğide doğru.farklı marka test denemek lazım...inşallah tatlım.kan testini sabırsızlıkla bekleyecem eyvahedigeldismile

teşekkür ederim

benim de silik çıkmıştı
sen de büyük ihtimalle hamilesin 3 testte silik çıkmış
kesin sonuç kanda belli olur
Allah gönlüne göre versin

X