acaba acaba acaba........

drderin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2011
949
100
bu ay şüpheli ilişkim oldu. (tam boşalma olmadıda biraz gitti sanırım)
adetin üzerinden 8 gün geçti.
sabah mide bulantısıyla uyandım.
ve şuan adet ağrısı yok
çoook hafif hassasiyet var?
sizce durum nedir?
test yapacaktım biraz daha beklemek istedim bu seferde hep aklımdaa

adetin üzerinden 8 gün geçtiyse test yapabilirsin artık çünkü 3 -4 gün sonra sonuç vermeye başlıyor. tabii ki en doğrusu kan esti ama idrar testide neredeyse %99 doğru sonuç verebiliyor.

adetin üzerinden 8 gün geçtiyse test yapabilirsin artık çünkü 3 -4 gün sonra sonuç vermeye başlıyor. tabii ki en doğrusu kan esti ama idrar testide neredeyse %99 doğru sonuç verebiliyor.

ben pek istemiyorum yani hiç aklımda yoktu böyle birşey.
midem hiç bulanmazdı hatta iş yerinde kusacak gibi oldum sanırım bu bir belirti.

ben şubat ayının 3.de adet gördm 9.da bitti ve 11.de birleşme oldu...brleşmeden 10.gn sonra test yaptım tek çizgi çıktı ama bikaç gün sornasında çok az miktarda idrarımda kan geldi daha doğrusu peçeteye bulaştı..ben saat 12 ye kadar uyuduuğumu hiç bilmem ama bikaç gün önce sabahalrı uyanamıyorudum ve hala uykum var:) belimde ve yanlarımda dün bayağı bir ağrı oldu bacakalrım kasıklarım ve karın ağrım var dizlerimde uyuşma gibi deişik birşey anlam veremiyorum bir de mide bulantısı ...3.de adet görmem gerek bakalım bekliyorum..sizce durum nedir?

X