Ablamın siprailin ipi çürümüş şimdi nasıl cıkacak yaşayan bilen varmı

ben spiral yukari kayip bobrek ve bagirsakalra giren gordum,açik amleiyatla aldilar arkadasinkini bagirsaklardan
ama sizinki rahimin içindemi su an ?
ekografi yapmsilarmi ? ipin eridigi kesinmi, gordulermi tam yerini spralin ?

Yapmışlar kızlar aradım ablamı da şuan konuşamyrm bı gıdım konusrz dedı diğer ablmla gtmşlerdı cok kotu geçmş ya içimi ysktı benm bnde şimdi evınd gıdıcm zatn cıkmayınca amelıyata alaşım demişlet sonra zorlamışlar bayagı cıkmş uyustrma falan hiç bişey yok nasıl insanlar bunlar ya

ben spiral yukari kayip bobrek ve bagirsakalra giren gordum,açik amleiyatla aldilar arkadasinkini bagirsaklardan
ama sizinki rahimin içindemi su an ?
ekografi yapmsilarmi ? ipin eridigi kesinmi, gordulermi tam yerini spralin ?
İp yok rahımin içinde rahimde kapalı cok zorlanmışlar işte şuan kanamam çok agrım da dedı şimdi bi gıdıcm yanına

Yapmışlar kızlar aradım ablamı da şuan konuşamyrm bı gıdım konusrz dedı diğer ablmla gtmşlerdı cok kotu geçmş ya içimi ysktı benm bnde şimdi evınd gıdıcm zatn cıkmayınca amelıyata alaşım demişlet sonra zorlamışlar bayagı cıkmş uyustrma falan hiç bişey yok nasıl insanlar bunlar ya
çok geçmis olsun:KK43: rahime zarar vermemislerdir insallah
agriis acisi geçer insallah kisa sirede

Sağol canm inşallah şimdi agrı kesıcı ıçtı ıyı suanda inan sprailden korkuyrm artık
BENDEDE var insallah bisey olmaz Allaha emanetiz artik
bendeki klaisk bakir da deil adet oldurmayandan dr digerinden daha kalin bu diyor, bi kayarsa bi taraflara ayvayi yedim :)

evet
mirena galiba adi
çok kansizlik var bende,saçlarim inanilamz dokuldu, belki kurtaririm diye degistirttim
adet kanamasi olmuyor az az kahverengi lekelr oluyor zamanla oda geçecekmis
Ama oda kotu degıl mı canm simdi adet olmaynca suphe olur hamışmıyım dıye :)
Senn cocuk ne kadarlık kı

Ablamın spraili ipi çürümüş ve cıkaramıyolar yarın buyuk bı hastaneye gıdıcek çıkarmaya ama cok korkuyo rahım içinde kamera koyup bı aletle cıkaracaklarmış uyustrma falan yokmuş bu her hastanede boylemıdır yaşayan bılen varmı cok canı yanarmı acaba :KK43:
kaç yıldır kontrole gitmiyordu da çürüdü ki canım ya? ilk takıldığında sıklıkla sonraki her yıl da bakımı var? ben de taktıracağım da o yüzden merak ettim yanlış anlaşılmasın? çok çok geçmiş olsun..

kaç yıldır kontrole gitmiyordu da çürüdü ki canım ya? ilk takıldığında sıklıkla sonraki her yıl da bakımı var? ben de taktıracağım da o yüzden merak ettim yanlış anlaşılmasın? çok çok geçmiş olsun..
Zaten 2. Senesı kuzum 1 senesınde iyiydi enfeksıyon hıç bişeyde yoktu

Zaten 2. Senesı kuzum 1 senesınde iyiydi enfeksıyon hıç bişeyde yoktu
uff ya çok kararsızım şuan ben.. neyse doktorumla karar vereyim en iyisi :KK43: 42 günümüz bitmek üzere 11 gün kaldı, birliktelikten zaten korkuyorum şimdi bir de bu çıktı :KK43: bitmiyor çilemiz !

uff ya çok kararsızım şuan ben.. neyse doktorumla karar vereyim en iyisi :KK43: 42 günümüz bitmek üzere 11 gün kaldı, birliktelikten zaten korkuyorum şimdi bir de bu çıktı :KK43: bitmiyor çilemiz !
Herkeste aynı olmuyor canm bnm annem 13 sene takmış normalde 7 senelikmiş menepoza grnce gtmş cıkarmış doktr maşallah teyze 13 sene nasıl boyle yenı gıbı durmuş demiş yani şans meselesı

X