Ablamın siprailin ipi çürümüş şimdi nasıl cıkacak yaşayan bilen varmı

Nisaberatim

Bekleyen bir duam var sana ulaşsın Rabbım❤
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2016
4.836
6.658
30
Ablamın spraili ipi çürümüş ve cıkaramıyolar yarın buyuk bı hastaneye gıdıcek çıkarmaya ama cok korkuyo rahım içinde kamera koyup bı aletle cıkaracaklarmış uyustrma falan yokmuş bu her hastanede boylemıdır yaşayan bılen varmı cok canı yanarmı acaba :KK43:

Ben ilk doğumundan sonra spiralle korunuodum ama bana yaramadı bi süre sonra enfeksiyon yapmış drca gittim muayene etti hemen alıyorum çok tehlikeli dedi o anda aldı anlamadım bişi ağrı acı flnda hissetmedim sonrasında bir sürü ilaç verdi kullandım o_O

Çok kötü geliyor kuzum düşüncesi ama yasamadm :KK43: inslh yasamayzda bu olaylar yüzünden sprail taktrmam diyorum ne kadr ilkel br yöntem olsa da yinede en iyisi kondom ve geri çekme hap ve bu gbi syler sorun yaratıyor baksna :KK43:

Ben ilk doğumundan sonra spiralle korunuodum ama bana yaramadı bi süre sonra enfeksiyon yapmış drca gittim muayene etti hemen alıyorum çok tehlikeli dedi o anda aldı anlamadım bişi ağrı acı flnda hissetmedim sonrasında bir sürü ilaç verdi kullandım o_O
İşte cok korkuyr suan

Çok kötü geliyor kuzum düşüncesi ama yasamadm :KK43: inslh yasamayzda bu olaylar yüzünden sprail taktrmam diyorum ne kadr ilkel br yöntem olsa da yinede en iyisi kondom ve geri çekme hap ve bu gbi syler sorun yaratıyor baksna :KK43:
Cok korkuyor sonucta rahımın agzını bılıyoruz ordan kamera vs sokup yapcklar cok canı yanıcak kesın ama uyuştrmada yok offf içim gdyr ablma

Enfeksiyon falan yokmuş kan almşlar gebelik için

Cnm siz kötü düşünmeyin bence zor riskli bi islem olsaydı uyusturur ameliyat fln yapardı daha farklı olurdu çürüme yaptığı için daha dikkatli olmak görmek zorunda tabi kamerayla

Aynı şeyi bende yaşadım ve hatta benim spiral de içeride kayıptı beni bayiltip operasyonla çıkardı doktorum 1- 2 saat sonra hastaneden de çıkmıştım operasyon 15-20 dakika sürmüş

Aynı şeyi bende yaşadım ve hatta benim spiral de içeride kayıptı beni bayiltip operasyonla çıkardı doktorum 1- 2 saat sonra hastaneden de çıkmıştım operasyon 15-20 dakika sürmüş
Anladım ablamada bı uğrasırız olmazsa ameliyat demiş

Cnm siz kötü düşünmeyin bence zor riskli bi islem olsaydı uyusturur ameliyat fln yapardı daha farklı olurdu çürüme yaptığı için daha dikkatli olmak görmek zorunda tabi kamerayla
İşte hani hiç ip yok rahımın ucunda ip gtmş sadece plastık içerde tabı bıde kan vermş gebelik varmı dye oda ayrı bısey

Aslinda uyusturulmasi gerekir kayip ria durumlarinda uyutularak mudahale ediliyor. Devlet hastanesi bile olsa uyuturlar yani

Bi arkadaşımın da çıkarılırken kopmuş içinde kalmış. Kürtaş gibi almışlar.

Cok merak ettim kaç yildır takılıymış sprali neden çürümüş ip ? Inşallah agrısız bir sekilde kurtulur bende taktırmak istiyorum ama cok enfeksiyon yaşıyorum spral olunca her ay vazgeciyorum :KK43:

X