ablamı hiç sevemiyorum

kardeşine bu nefret niye baban için sorun deilse kontür almak sen niye kızıyosun canım. o ablan senin kıymetini bil. birbirinizi oldugunuz gibi kabul edin sonuçta aynı karında yatmış iki kardeşsiniz siz

ne olursa olsun o senin ablan bence daha anlayışlı olmak zorundasın daha doğrusu birbirinize karşı anlayışlı olmak zorundasınız mutlaka ortak noktalarınız vardır .bunları bulmaya çalışın birbirinizi dinleyin sonra çok pişman olursunuz

yaa bu ne öfke tatlımm.niye bu kadar sinir oluyorsun ki.bırak harcasın kontörleri noolcak.bak hayatta hiç kimseyi kendin gibi davranmaya zorlayamazsın.sen başkasındır o başkadır.herkesin bir yaşam biçimi var.ablan biraz daha farklı olabilir senden bundan dogal birşey mi var.bizde 3 kızız ama huylarımız hep degişik.birbirimizi de okadar çok seviyoruz kiii...ablam abim ben ve kızkardeşim var.hepimiz evliyiz.ben ikinci kızım.küçügümle iki yaş var aramızda.evlenmeden önce bizde kavgalar yapardık ama böyle senin gibi düşünmezdim.çok bagrışırdık birbirimize gıcık olurduk bazen bunlar o yaşlarda oluyo malesef,ama biri bişey dese kardeşime yakardım ortalıgı.evlendikten sonra heleeee.şimdi birbirimize daha da baglıyız.az önce msn de konusuyorduk.yakınız uzak da degiliz ama msn de bile kopamıyoz kıyamıyor kapatmaya uykusu gelmiş yanlız kalcan diyo bana....ben kardeşlerim için canımı hiç düşünmeden veririm...içinden biraz olsun bu duyguları çıkarmaya calışmalısın.unutmaki gelecekteki tek sırdasın ve arkadasın ablandır.onun için iyi geçinin birbirinizi çoook ama çok arayacaksınız ilerde.ahh yanımda olsada dertleşsem çook diyeceksin.

Cok cocukca ofkeler bunlarçeminim ablan seni cok seviyordur sende onu cok seviyorsun aslinda ama bunu ancak birbirinizden uzak kadiginiz zaman anlarsiniz bu kavgalarinida arasin canim ozaman

Offf offf ben de biri daha 6 yaşında diğeri 3 yaşındaki bebelerim sürekli kavga ediyor diye dert ediyordum. Meğer koca koca insanlar birbirini kıskanırmış, birbirine abuk sabuk laf edermiş, benim minnacık bebelerim kıskanmış çokmu

valla cok arasın ilerde şimdi yasındanda kaynaklanıyor bu yazdıkların tatlım..benimde var ablam bizde ettik kavgalar ama hiç kırmadık birbirimizi ve biz hep destek oluruz kıskanmayız birbirimizi ablam bana herseyin en iisi senin olsun cok mutlu ol istiyrm der bende basta ablam mutlu olsun hersey istedigi gibi olsun derim..ablama canım feda..herseyim o benim..bence sende birazda onun acısından bak olaylara bi kontöre bile bukadar kızmanı ben anlayamadım sanırım aranızda ya cok ciddi sorunlar var yada birbirinizi cok kıskanıyosunuz

18 yaşındaymışın bende o yaşlarda öyleydim 5 kız kardeşiz aramızda hep 2,3 yaş var en fazla ablam hep istediğini yapardı çok özgür takılırdı bize gelince hep karışırdı deli olurdum babamlar zaten karışırdı bize bide o karışınca çıldırırdık saçbaş hep kavgalar şimdi 25 yaşındayım evliyiz 20 yaşımızdan sonra hep iyi anlaştık hiç sorun olmadı
tam tersi hep birbirimizden haber alırız merak ederiz arkadaş gibiyiz hep beraber takılırız ablamla
yani düzelicek bigün kardeş gibisi yok olmazda dostluğu arkadaşlığı dışarda aramayın herşey ailendir ) dışardakiler mutlaka bigün sırtından vurur hiçbizamanda ailen gibi olmaz aile abla kardeş herşeydir ):sm_cool:

Aah ah.. bir ablam ya da bir kızkardeşim olsaydı da tek kavga edebilseydim.
Başka da bir şey diyemiyorum.

bu kadar kin öfke nedendir anlamadım...benimde 2 ablam var bizde kavgalar ettik zamanında..ama ikisini de dünyaya değişmem..sözlünden ablanı nasıl kıskanıyorsun onu hiç anlamış değilim..aklına bile bunu getirmen çok çirkin bence....yaşın icabı böyle düşünüyorsun ama ilerde bu söylediklerin ve bu kavgalar için çook pişman olacaksın...allah korusun bir organ lazım olsa sana verebilecek kişilerin başında ablan gelir annen baban dışında....bunları düşünürsen aradaki bağın ne kadar güçlü olduğunu anlarsın......

zaman gectıkce ablanın degerını anlarsın canım.. ablanda senın degerını anlar.. cocukca dusunceler oldugunu anlayacaksın ılerıde.. :)

bnde kardeşimi hiç sevmediğimi düşünürdüm öyle sanardım yani ama kardeşim bir gün çok hastalandı bayılmaya fln başladı sabahın körünce alel acele hasteneye kaldırılması gerekti kendinde bile deildi cnm benim onu öyle görünce o kadr kötü oldm ki anlatamam bir koltuğa oturup hüngür hüngür ağlardım meğer ne kadar çok seviyormuşm sizn başınıza böyle birşey gelmez işallah cnm ama ablanın kıymetini bil onu kaybedinceveya (allah korusun) başına birşey gelince onu ne kadar çok sevdiğini çok dha iyi anlarsın a.s.

canım ablacım daha cok ğençsin eminim ileride bu düsüncelerin değisek ablan o senin ne ersen ne yaparsa yapsın canın kanın ileride bu düsüncelerinden pişman olucaksın emin ol

herkes düzelir desede bence sizin ilişkiniz asla iyi olmaz.Çünkü anladıgım kadarıyla ablanın bencil bir kişiligi var.O bu kişiligi degiştirmeyecegi ve sende bir yere kadar sabır gösterebilecegin için kardeş ilişkileriniz böyle devam eder .Belki ilerde ikiniz de uzak yerlerde yaşarsanız o zaman arasıra görüşebileceginiz için sanırım az daha iyi olur.Ne yazık ki gerçekleri yazdım hoş olmasa bile.Yanılmayı umarım sevgiyle kalın fazlada üzülmeyin.

olsun..........ablamında düzelmesi gerl,io işte

canım ablacım daha cok ğençsin eminim ileride bu düsüncelerin değisek ablan o senin ne ersen ne yaparsa yapsın canın kanın ileride bu düsüncelerinden pişman olucaksın emin ol

biraz pişman olmaya başladım ama dün çok sinirlenmiştim

Yaprak dökümü dizisindeki, Leyla ile Neclanın yaşadıkları ve zehirlenme olayındaki kenetlenmeyi hatırlarsak. Dizilerde işlenen konularda herbirimizden birşeyler olduğunu görüyoruz.

allahım öle yaşatmaz inşallah neyse yine büyüklük bende kalsın herşeye gözyumcam

bende biri bişe dese koruyorum hatta o kızmıo bzen onlara ben kızıp arkadaşlığı bitiriyorum ama bazen kavga edince işte bu derec laflar sölip kırıcı oluom

teşekkür ederim canım ewet burda içimi döktüm rahatladım ama düngece ablamı gördüm rüyamda yine kavga edioduk sonra bi olay oldu hep yanımdaydı oyüzden şimdi akıllandım

Canım sen ablana kızmışsın,belki de haklısın ama yine de siz kardeşsiniz,ilerde her şey düzelir.Bak yine de ağlamış giderken...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…