ABLAM İÇİN DUA İSTİYORUM

RABBIM SIFA VERSIN INSALLAH.....
OKUNAN YASINLER;;;;;;

1.Masculin(ayse)========3 yasin okundu
2.Debusi==================4+2 yasin okundu
3.Dior34==================2 yasin okundu
4.Redvelvetcake=============5 yasin okundu

OKUNAN YASINLER;;;;;;

Allah acil şifalar versin bende iki tane alıyım bende yasin okutuyorum 500, tane onlari bitirsem yine okurum

OKUNAN YASINLER;;;;;;

5.ysbam=================2 yasin alindi

hepinizden allah razı olsun bugünlerde hiç giremedim kusuruma bakmayın ablamla atıştık küsüştük olmaması gerekiyor ama oldu işte face de bile arkadaşlıgımızı bitirdik ne yaparsam yapayım sesini çıkartmıyor ne dedim niye alındı anlayamadım ama ablamdır canımdır birtanemdir tabiki stresli günler geçiriyor son iki kemoterapisi kaldı sonra petler fılan olacak onun stresi var onda bende de stres var bilemiyorum kayıgılıyız ailecek gel saram diyorum yok diyor bizde de durumlar böyle

o kadar yorgunum ki yavruceylan... anlatamam gönlüm yorgun ruhum yorgun..... sinirden ben de geberiyorum......dokununca dokunma diyor neyin var diye soruyorum cevap vermiyor ben mi seni kırdım diyorum hayır başkaları diyor kesip atıyor sanki kaybedilmiş bir şey gibi duygularım karman çorman

Benim annem de oyle davranıyordu bir sinirli bir kötü bir ağlıyor bir bağırıyor. Bana cok kötü davrandı o süreçten sonra. Tedavisi sırasında bir sorun yoktu da bittikten sonra daha zor... Belki de ilgi azalıyor insanlar yavas yavas kendi hayatına donüyor dıye olabilir. Sinirim bozuldu benim de. Cok ağlatmıştı beni. onun da dengesi şaştı. Sonuc ne mi oldu ben psikiyatra gitmeye basladım. Sinirlerim alt üst oldu. Kendisine de diyorum bir psikologa gitse diye ama istemiyor ben normalim diyor.

Yanına gidip sarılıp öpmek istiyordum ittiriyordu beni bağırıyordu falan. Sanki düşmanıymışım gibi bakıyordu bana. Ne yapsam kızardı. Yaşamayan bilemez sanki annemin icine baskası kacmıstı.. Cok ağladım o zamanlar

Allah yardimcimiz olsun. Rabbim beterinden saklasin. Insallah hayirlisiyla atlatirsiniz bu zor zamanlari. Rabbim guc kuvvet sabir versin size. Dualarimdasiniz insallah.

CNM KOLAY DEGIL ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN.HER SERDE VARDIR BIR HAYIR.INSALLAH BUNUDA ATLATIRSINIZ.UZAKTAN KONUSMAK KOLAY AMA BENCE HIC HASTAYMIS GIBI DAVRANMA ONA ESKISI GIBI OL NE COK ILGILEN NEDE COK ILGISIZ KAL.ANLATABILDIMMI CNM ACIYAN GOZLERLE BAKILINCA ODA KENDINI KOSESINE CEKIYORDUR.COK USTUNE GITME HER FIRSATTA NEYIN VAR DEME UNUTMAKI KACAN KOVALANIR DERLER YA BU DOGRU.SIZ SORMAYIN O ZAMAN ICINI DOKMEK ISTIYCEKTIT ZATEN....YASADIKLARIMDAN BILIYORUM AYNISI DEGIL AMA BENZERI

bugün en yakın arkadaşına benden sıkıldıgını söylemiş kızlar... inanabiliyormusunuz benden sıkılmış beni şikayet etmiş benimde bir hayatım var unutmuş ..... benimde çocugum var ki artık face de bile beni görmek istemiyormuş ... öz ablam değil tamam ama bu kadarı fazla benimde psikolojim artık iyice bozuldu artık .... düşmanız sanki ben onu nasıl sahipleniyorum onun bana yaptıklarına bak ...

Sen ona destek oluyorsun....demek ki ilginden sıkılmış ..fazla üzerine düşme kendini de üzme...selametle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…