Ablam hayata dnd!

melegim öncelikle cok büyük gecmis olsun inanki okuyunca cok kötü oldum cok duygulandim ya
ve gözünüz aydin diyorum tatlisim ablanin adina sizin adiniza cok sevindim inan
allahim baska acilar vermesin yasatmasin insallah:Saruboceq:

cok cok hakklisin halimize bugünümüze sükr etmeliyiz
yasiyoruz nefes aliyoruz ve kendi isimizi kendimiz görebiliyoruz
allahim kimseyi kimseye muhtac etmesin insallah:Saruboceq:

ablan icinde hersey daha iyi ve güzel olur umarim melegima.s.

Abla yazdigini okuyunca cok sevindim:teytey: Hayirli olsun :Saruboceq:O kadar mutlu oldum ki hihoyyyt
Umarim bundan sonra hersey daha da güzel olur :Saruboceq:

Geçmiş olsun canım .Allah şifa versin..inşallah bu bugünleride atlatacaksınız..

çok şükür canım çok sevindim evet çok kötü şeyler yaşamış ama azimle tutunmuş hayata
inan zamanla çok daha iyi olucak Rabbim bi daha böyle acılar yaşatmasın
aslında ne mutlu ona elini tutup destek alacağı senin bi kardeşi var bazılarının o da yok
Rabbim kimseyi darda bırakmasın:Saruboceq:

Yazdıklarını okudukça; hem üzüldüm hemde biraz olsun sevindim.
Allah anneciğinin mekanını cennet etsin inşallah. Baban kurtulmuş bu da çok güzel....
O günler ne kadar zor çok iyi biliyorum. Bir ümitle hastane koridorlarında beklemek...
Allah kimseyi çaresiz bırakmasın inşallah.

çok acı ve zor günler geçirmişiniz ama çok şükür ki büyük kısmını atlatmışınız.
önceden bilmiyordum, şimdi okuyunca öğrendim.
geçmiş olsun; ki geçmiş zaten..
umarım bundan sonra herşey daha güzel olur..

calıkuşu,yaşadıkların çok üzücü ama ablanın iyileşmesine sevindin.Allah bir daha göstermesin canım benim.Haklısın aldığımız her nefeste şükretmeliyiz

eylül ne yazacağımı bilmeden başlıyorum.......çok üzüldüm anneciğin için, baban içinde sevindim.Anneciğinin mekanı cennet olsun,rahmet eylesin:Saruboceq:babacığına ve sana sağlıklı uzun ömür versin yaradan :a015:

KardeŞ acısı yaŞadım bılıyorum rabbım kımseye gÖstermesın Çok sevındım herŞey yoluna gırer umarım zamanla

bitanem,,,,,

çok geçmişler olsun hayatım....

rabbim güzel günlerden ayırmasın....

şifa versin ablana inşallah.....

allahım sevdiklerini bağışlasın tüm sevenleri sevilenlere.....
a.s.

Çok sevindim çok büyük geçmiş olsun gördüğü göreceği bu son olsun işallah :Saruboceq:

Çok sevindim çok büyük geçmiş olsun gördüğü göreceği bu son olsun işallah :Saruboceq:
İnşallah, inşallah. Allah kimseye göstermesin.
Kendi ayakları üstünde durabilen henüz 38 yaşında bir inasanın;
başkasına muhtaç, yemeğini yiyemez yattığı yerden dönemez en kötüsü
neler olduğunu yaşadıklarını idrak edemeyecek durumda olmasının ne kötü
birşey olduğunu öğrendik. Hayatta şükredecek ne çok şeyimiz var aslında.
Herşeyin kıymetini bilmeli, aldığımız nefesin ne kadar değerli olduğunu görmeliyiz.

sıkıntılar,dertler vurdukca vuruyor aynı anda.senağlamasenağlama
canım çoookk gecmiş olsun,felaket günler yaşamışsınız.ama sevgiyle üstesinden kalkmayıda başarmışsınız.ne güzel ablan, için çok sevindim.inşallah çok çok güzel yaşamı olur bundan sonra.allah yar ve yardımcınız olsun.desteğin için allah razı olsun sendende.herşey gönlünüzce olur inşallah.:Saruboceq::Saruboceq:

canım sanada sabırlar dilerim.geridekilere allah sabırlar versin.
annenin mekanı cennet olsun :Saruboceq: tatlım.çok zor allah yardımcınız olsun.senağlama

çok geçmiş olsun canım
inşallah en kısa zamanda dahada iyi olur
rabbim beterinden korusun bidaha yaşatmasın

canm yaa çok geçmiş olsun RABBİM YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN...KOLAY DEĞLİ YAŞADIKLARINIZ ÖZELLİKLE ABLANIN YAŞADIĞI RABBM Bİ DAHA GÖSTERMESİN İNŞALLAH....RABBİM BAŞKA ACILAR GÖSTERMESİN:Saruboceq:

[/FONT]
Canım, çok geçmiş olsun, Allah birdaha yaşatmasın inşallah, bu arada sağlığımız hakkındaki şükürlerine katılıyorum.

canım çok geçmiş olsun...gözünüz aydın....rabbim bidaha yaşatmasın...hiç kimseyi böyle şeylerle sınamasın.amin................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…