Abimle ilgili yardım!

M

melekem

Ziyaretçi
Kızlar abim 27 yaşında biraz utangaç içine kapalı ama çevresinde çok sevilen dürüst biri bu yaz başından beri birilerinin aracılığıyla 4 kızla tanıştı hepsi farklı çevrelerden ve yaşamları hemen hemen birbiriyle aynı.Fakat en fazla 2-3 ay sonra devamı gelmiyo.Nedense abimin ya işini,ya mevkisini ya da yaşantısını beğenmiyolar.Artık kendinden şüphe etmeye başladı.Onun bu durumuna çok üzülüyorum.senağlamaBiz 2 kardeşiz annem ve babam da ona yardımcı olamaz.Benim sözümü dinler.Acaba ona nasıl yardım edebilirim.Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Kızlar abim 27 yaşında biraz utangaç içine kapalı ama çevresinde çok sevilen dürüst biri bu yaz başından beri birilerinin aracılığıyla 4 kızla tanıştı hepsi farklı çevrelerden ve yaşamları hemen hemen birbiriyle aynı.Fakat en fazla 2-3 ay sonra devamı gelmiyo.Nedense abimin ya işini,ya mevkisini ya da yaşantısını beğenmiyolar.Artık kendinden şüphe etmeye başladı.Onun bu durumuna çok üzülüyorum.senağlamaBiz 2 kardeşiz annem ve babam da ona yardımcı olamaz.Benim sözümü dinler.Acaba ona nasıl yardım edebilirim.Tavsiyelerinizi bekliyorum.

İlk önce abine kendinden şüphe etmesini gerektirecek bir durum olmadığını bu işin kader kısmet işi olduğunu anlatmaya çalış canım.. Birde utangaçlağını yenmeye çalışsa iyi olur... :eek:

cnm kursa falan baslasın bıraz sosyallessın yada spor salonuna gıtsın spor yaparak hem kendıne güvenı gelır hemde sosyal bı aktıvıtesı olurr

herşey nasip kısmet işi olacagı varsa olur zaten zamanı degil demekki onun için ona destek olman çok güzel

İtici bir tipi yok 1.83 boy 75 kg sigara içmez alkol almaz kumar oynamaz hovardalık zaten yapmaz hatta futbol maçlarını bile izlemez kesinlikle asosyal değil bol bol gezer doğayı sever teknolojiyi yakından takip eder dindardır ama evlenecceği insanda kapalı açık ayrımı kesinlikle yapmaz hatta ben denize mayoyla girerim kesinlikle karışmaz bazen eşin olsa izin verirmisin mayoya diye sorarım zorla istemediği bişeyi kimseye yaptıramazsın der ya artık öyle şeylere kafayı takmışki bu zamana kadar hiç bir kızla dans bile edemedim diyo uğurkuşu teşekkür ederim

İtici bir tipi yok 1.83 boy 75 kg sigara içmez alkol almaz kumar oynamaz hovardalık zaten yapmaz hatta futbol maçlarını bile izlemez kesinlikle asosyal değil bol bol gezer doğayı sever teknolojiyi yakından takip eder dindardır ama evlenecceği insanda kapalı açık ayrımı kesinlikle yapmaz hatta ben denize mayoyla girerim kesinlikle karışmaz bazen eşin olsa izin verirmisin mayoya diye sorarım zorla istemediği bişeyi kimseye yaptıramazsın der ya artık öyle şeylere kafayı takmışki bu zamana kadar hiç bir kızla dans bile edemedim diyo uğurkuşu teşekkür ederim

benimde erkek kardeşim var bekar senin kardeşinle benzer özelliklerde ama kısmet işte henüz evlendiremedik yaş ilerledikçe sanırım biraz daha seçici oluyorlar. hayırlısıyla evlensede görsek ama nerdeee.

Ben sizi çok iyi anlıyorum insan tabiki kardeşinin mutlu olmasını istiyor, evini yuvasını helal süt emmiş derler ya işte öyle biriyle kursun istiyor. Ama hep kader kısmet işi. İnsanın alnına yazıldıysa kardeşinizin özellikleri ne olursa olsun önüne geçilemiyor. Benim kardeşim de aynı şekilde. o kadar istiyorum ki evlensin mutlu olsun. Özellikle çocukları çok seviyor o kadar istiyorumki çocukları olsun. İşallah allah kardeşlerimize nasip etsin hem iyi eş hem hayırlı evlat.

tatlım üzülme bu o kadar büyük bir dert değil....
abin de sosyal fobi olduğundan kuşkulandım bir psikiyatriste giderse uzman bunu rahatlıkla anlayabilir ve eğer sosyal fobisi varsa bu derdine kolayca çözüm bulur...devlet hastanelerinin pisikiyatri servislerine müracaat ederse maddi olarakda zorlamaz sizleri :KK66:

güzel haberlerini bekliyoruz :KK66:

Son düzenleme:
X