Abime balayi hediyesi

kara_peri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2011
233
0
Merhaba,

abim hafta sonu evlendi ancak isten dolayi balayini bi süre ertelemesi gerek...yurtdisinda yasiyoruz ve buranin dini bayraminda tatil alabilecek ancak yani 26.10-2.11 birsey düsünüyordu...abimin haberi yok ancak ben ona balayi biletini hediye etmek istiyorum. Agizini aradim ve söyle birsey istiyorlar: Istanbula yakin bi yerde, misal agva gibi, 3-4 gün. Ve geri kalaninida istanbulda gecirmek istiyorlar. Ilk istanbul ziyaretleri olucak. Tavsiye edebileceginiz oteller varmi? Agva disinda alternatifler nedir?

Tesekkürler simdiden....

Agva tarafini cok bilmiyorum orasi bir hayli uzak ama Sile tarafini onebilirim orada bir kac guzel otelde kalmistim merkeze yakin olmasi sebebiyle hem Istanbulun icinde hemde ayni zamanda Istanbul disinda olma imkaniniz var birde Sapanca taraflari var oralar biraz daha uzak Sapancada da 3-4 gunluk cok guzel villalar kiralayabilirsiniz bu sekilde belki daha guzel bir balayi olur diye dusunuyorum . Soru v.s olursa yine yardimci olmaya calisirim .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…