Abim Vefat etti ruhuna dua eder misiniz

ZehreNur

❤ İki çiçeğim ❤
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2008
6.322
7.028
Canımızı ciğerimizi biricik abimi bugun kaybettik. Kanser hastalıgıyla 1.5 senedir mucadele ediyordu. Allah kimselere boyle acı yasatmasın. Eşine ve üç evladına doyamadan gencecik yasında gitti benim can abim gül yüzlü abim. Abimin ruhu için fatiha okur musunuz canlarım ismi Salman
Şimdiden Allah razı olsun

Canımızı ciğerimizi biricik abimi bugun kaybettik. Kanser hastalıgıyla 1.5 senedir mucadele ediyordu. Allah kimselere boyle acı yasatmasın. Eşine ve üç evladına doyamadan gencecik yasında gitti benim can abim gül yüzlü abim. Abimin ruhu için fatiha okur musunuz canlarım
Hemen okuyorum Allah rahmet etsin cok uzuldum🙁

Canımızı ciğerimizi biricik abimi bugun kaybettik. Kanser hastalıgıyla 1.5 senedir mucadele ediyordu. Allah kimselere boyle acı yasatmasın. Eşine ve üç evladına doyamadan gencecik yasında gitti benim can abim gül yüzlü abim. Abimin ruhu için fatiha okur musunuz canlarım
Başınız sağolsun, mekanı cennet olsun inşAllah 🤲 Rabbim geride kalanlara sabır versin:KK43:
Ismi neydi ismine okuyayım.

Okudum Allah rahmet eylesin sabır versin .

eunja ne diyeceğimi bilemiyorum:KK43: Allah sizlere sabır versin, eşine evlatlarına dayanma gücü versin, hayatımızın en acı gerçeği karşısında hepimizin eli kolu bağlı:KK43:
Salman kardeşimiz için okudum, mekanı cennet olsun inşaallah.

Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Rabbim siz geride bıraktığı yakınlarına da sabırlar versin inşallah. Okudum bile. Rabbim tüm edilen duaları kabul ve makbul eylesin katında inşallah.🤲

Canımızı ciğerimizi biricik abimi bugun kaybettik. Kanser hastalıgıyla 1.5 senedir mucadele ediyordu. Allah kimselere boyle acı yasatmasın. Eşine ve üç evladına doyamadan gencecik yasında gitti benim can abim gül yüzlü abim. Abimin ruhu için fatiha okur musunuz canlarım ismi Salman
Allâh rahmet eylesin, mekânı cennet olsun inşallah. Yasin okurken onuda duama alacağım yarın. Rabbim sizlere büyük sabır versin inşallah

Rabbim rahmetiyle muamele eylesin. Size sabir versin insallah. Mekani cennet olsun. 😔

Üç ihlas ve fatiha okudum, ulaştırsın Rabbim 😢😢😢

Okudum canım rabbim mekanını cennet eylesin

Basınız sağolsun Allah sabırlar versin inşallah 😔okurum aklıma yazdım yasin okurum adetliyim bugün biterse hemen okurum

Şimdi yasin okudum abinizin adını da söyledim keşke soyadınıda yazsaydınız. Rabbim ulaştırsın kabiri nûr, mekânı cennet olsun inşallah 🌲🌹

Canim ya kanserdi 😔
Bende noldu diye merak etmiştim..
Başınız sağolsun Peygamberimiz şefaatcisi olsun inşallah 1 yasin okurum insallah 💖

Aminnn Allah gani razı olsun dua okuyan herkesden
Allah sizlere boyle acı gostermesin inş

X