ABD vize randevusu

yadvday

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2024
19
2
23
merhabalar Amerika vizesine başvurmak için danışmanlık şirketine başvurdum sadece pasaport fotoğrafımı göndererek bana randevu aldıklarını söylediler herhangi bir vesikalık fotoğraf falan göndermedim. bugün araştırdığım kadarıyla başvurmak için vesikalık fotoğraf gerekiyormuş ancak ben göndermedim. bana bir hafta sonra ek belge göndermem gerektiğini falan söylediler. Şu an hafta sonu olduğu için ulaşamıyorum da. Daha önce böyle bir şey yaşamış olan var mı gerçekten randevu almışlar mıdır çünkü fotoğraf olmadan form doldurulmuyor.

merhabalar Amerika vizesine başvurmak için danışmanlık şirketine başvurdum sadece pasaport fotoğrafımı göndererek bana randevu aldıklarını söylediler herhangi bir vesikalık fotoğraf falan göndermedim. bugün araştırdığım kadarıyla başvurmak için vesikalık fotoğraf gerekiyormuş ancak ben göndermedim. bana bir hafta sonra ek belge göndermem gerektiğini falan söylediler. Şu an hafta sonu olduğu için ulaşamıyorum da. Daha önce böyle bir şey yaşamış olan var mı gerçekten randevu almışlar mıdır çünkü fotoğraf olmadan form doldurulmuyor.
Hiç bir fikrim yok, üstte görünsün, bilgisi olan yazar belki
Ama merak ettim, firmayı arastirdiniz mi? Google yorumlarina filan baktınız mı?

Hiç bir fikrim yok, üstte görünsün, bilgisi olan yazar belki
Ama merak ettim, firmayı arastirdiniz mi? Google yorumlarina filan baktınız mı?
merhaba maalesef hiç google yorumu yok, bir tanıdığım vasıtasıyla tanışmıştım onun bir yakınıydı. o yüzden darlayamıyorum da. hafta içi tekrar mesaj attım ancak dönüş yapılmadı. araştormalarım sonucunda buldum evet bu şekilde randevu alınabiliyormuş ama daha sonra belge talep ediliyormuş. o da bana öyle söylemişti işte belge isteyeceğim vs diye. randevuma bir ay var bir hafta daha bekleyeceğim

X