Abartıdan uzak gelin makyajları

you_know

Ne bu neşe ?
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2009
18.455
103
Blonde%2BBridal.jpg

3436782836_cefd8c619b_o.jpg

makyajistock_000009227839xsmall.jpg

1.jpg

index.php

5uoj7o.jpg

index.php

gelin_basi6.jpg

gelin-makyaji1-484x484.jpg

5.jpg

makeup_m.jpg

gelin-makyaji3.jpg

2915466310_9180bc6a5c.jpg

Tac4.jpg

:nazar: maaşallah sana canım benim,dore makyajımı sana yaptıracağım bu gidişle a.s eğer rengi değişmezse dore olacak dimi:1hug:

evet evet ben yapcam senin makyajını gözlerde yeşil sana dore yaparız

you_know senden sonra herkes sade ve şık olma yolunda you_know fun club açalım valla olumunekankayizsmile

açalım şeker kaydirigubbakcemile2 aslında herkes öyleymişte söylemiyolarmıs demekki

you_know kabul et bebeğim mütevazi olma daha fazla sen bir idol oldun artık:nazar:

merhaba bayanlar aranıza yeni katıldım ve dügünm var yakında samsun da gelin saçı yaptırabilecegim çoook ii bir yer arıorum bildiginiz bir yer varmı samsun merkez olacak ayrıca ben bişey soracaktım temmuz ayında düğünüm var ve kuaförün birine telefon açtım makyaj hakkında bilgi almak için bana porselen makyaj yapmadıgını söyledi su bazlı makyaj yaptıgını söyledi şimdi ben bu makyaj işlerini hiç anlamam ve su bazlı makyaj ile porselen makyaj arasındaki fark nedir? ben netten araştırdım porselen makyaj kalıcı oluormuş bende o yüzden onu istemiştim yani makyajım rahat 7-8 saat hiç bozulmadan dursun istiorum

çok doğal ve hoşlar gerçekten hiç sevmiyorum öyle parlak parlak suratlarını badananın içine sokup çıkaran tipleri birde düğün sonrası akıyor ruju gözüne rimeli ağzına orasına burasına bulaşıyor frankeyştan gibi kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

gelin dediğin masum görünmeli abartıdan uzak olmalı tepeden tırnağa bence,o yüzden çok hoşuma gitti bu sade makyajlar paylaşan arkadaşa teşekkürler bu arada senin makyajıda çok güzel olmuş

Benim tarzımmm. Sade ve şık.. özellikle ilk resimdeki sarışın bayaının küpesinden saçına kadar çoookkk beğendimmmmmm

X