aalah yardimciniz olsun kizlar

aysima81

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2007
1.009
16
43
selam kizlar ben tenmuz ayini cok seviyorum benimde uc yil once oglum tenmuzum onsekizinde dunyaya gelmisti.oncelikle hepinize kolay dogumlar dilerim sag saglim meleklerinizi kucaklariniza alirsiniz insallah.her zahmetin bi rahmeti vardir sizin mukafatlariniz dunyanin en deyerli varliklari bebisleriniz olucak dogum aninda ve hamilelikte sadece oncelikle rabbinizi ve yavrunuzu dusunun .kizlar bu arada bende subatta tekrar anne oldum kizimi dunyaya getirdim .

selam kizlar ben tenmuz ayini cok seviyorum benimde uc yil once oglum tenmuzum onsekizinde dunyaya gelmisti.oncelikle hepinize kolay dogumlar dilerim sag saglim meleklerinizi kucaklariniza alirsiniz insallah.her zahmetin bi rahmeti vardir sizin mukafatlariniz dunyanin en deyerli varliklari bebisleriniz olucak dogum aninda ve hamilelikte sadece oncelikle rabbinizi ve yavrunuzu dusunun .kizlar bu arada bende subatta tekrar anne oldum kizimi dunyaya getirdim .
sağol canım allah analı babalı büyütsün bebeklerini..

saol canım allah analı babalı büyütsünn darısı bizim başımıza inşallah....

kizlar ben iki dogum yaptim biri normal sonuncusu sezeryan ne olur canlarim sakin bu arada saglik yada bebekte sorun yokken tercihinizi sezeryandan yana kullanmayin.normal dogumla caninin aciyo ama bi sure bunyeye gore inanim hersey yavrunuzun gozlerine bakinca kokusunu duyunca geciyo.ama sezeryan tam tersi yavrunuzu sevemiyosunuz acilardan yasayamiyosun hic birseyi dogru durust hersey sizin icin guzel olsun temennim canlarim herseyin yolunda olmasi meleklerinize kovusmalariniz.hepinizi optum,Şeniz

teşekkürler iiyi dileklerin için ve tavsiyelerin için allahım bebeklrini analı babalı büyütsün...inş. hepimiz sağsalim hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza alırız...

X