[ A ] [ ş ] [ k ] Testii

disiua1905

Guru
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
2.327
104
Ben onu seviyorum, deliler gibi aşığım mı diyorsunuz? O aradığım insan, doğru insan mı diyosunuz yoksa acaba diye soruyor musunuz? İster sorun ister sormayın ama bu testi en azından kendinizden biraz daha emin olmak için cevaplayın ve aşkınızı tescilleyin.(Maksat eğlence olsun itimat etmenize luzüm yok)

http://www.asktesti.com/index.php?p=1&testId=1

"Gerçekten aşık mısınız?" testinin sonucu:
Dünyanın bütün servetinden daha değerli bir şeye sahipsiniz: GERÇEK AŞK...!!! Sizi tüm içtenliğimizle kutluyoruz. İnşallah aşkınız hiç bitmez ve herzaman bu heyecan artarak devam eder. Elbette karşılığını da en az sizin verdiğiniz kadar alarak :KK66: Bu gerçek aşk çift taraflığı olduğu sürece sizden mutlusu yoktur herhalde. :icecream::dance::teytey:

gerçektende böyle..:asigim::asigim:

Dünyanın bütün servetinden daha değerli bir şeye sahipsiniz: GERÇEK AŞK...!!! Sizi tüm içtenliğimizle kutluyoruz. İnşallah aşkınız hiç bitmez ve herzaman bu heyecan artarak devam eder. Elbette karşılığını da en az sizin verdiğiniz kadar alarak :KK66: Bu gerçek aşk çift taraflığı olduğu sürece sizden mutlusu yoktur herhalde.

işte çok güzel ya bak şimdi çok mutlu oldum

Dünyanın bütün servetinden daha değerli bir şeye sahipsiniz: GERÇEK AŞK...!!! Sizi tüm içtenliğimizle kutluyoruz. İnşallah aşkınız hiç bitmez ve herzaman bu heyecan artarak devam eder. Elbette karşılığını da en az sizin verdiğiniz kadar alarak :KK66: Bu gerçek aşk çift taraflığı olduğu sürece sizden mutlusu yoktur herhalde.
biliyordum zaten :dilcikar:

Dünyanın bütün servetinden daha değerli bir şeye sahipsiniz: GERÇEK AŞK...!!! Sizi tüm içtenliğimizle kutluyoruz. İnşallah aşkınız hiç bitmez ve herzaman bu heyecan artarak devam eder. Elbette karşılığını da en az sizin verdiğiniz kadar alarak :KK66: Bu gerçek aşk çift taraflığı olduğu sürece sizden mutlusu yoktur herhalde:asigim::asigim::1hug:

Dünyanın bütün servetinden daha değerli bir şeye sahipsiniz: GERÇEK AŞK...!!! Sizi tüm içtenliğimizle kutluyoruz. İnşallah aşkınız hiç bitmez ve herzaman bu heyecan artarak devam eder. Elbette karşılığını da en az sizin verdiğiniz kadar alarak :KK66: Bu gerçek aşk çift taraflığı olduğu sürece sizden mutlusu yoktur herhalde. :kahve: :kahve:

ben kimseye aşık değilim :dilcikar:

:nazar:Dünyanın bütün servetinden daha değerli bir şeye sahipsiniz: GERÇEK AŞK...!!! Sizi tüm içtenliğimizle kutluyoruz. İnşallah aşkınız hiç bitmez ve herzaman bu heyecan artarak devam eder. Elbette karşılığını da en az sizin verdiğiniz kadar alarak :KK66: Bu gerçek aşk çift taraflığı olduğu sürece sizden mutlusu yoktur herhalde.:nazar::nazar:

Dünyanın bütün servetinden daha değerli bir şeye sahipsiniz: GERÇEK AŞK...!!! Sizi tüm içtenliğimizle kutluyoruz. İnşallah aşkınız hiç bitmez ve herzaman bu heyecan artarak devam eder. Elbette karşılığını da en az sizin verdiğiniz kadar alarak :KK66: Bu gerçek aşk çift taraflığı olduğu sürece sizden mutlusu yoktur herhal

Çok güsel yaaa .Sewdim bu testi =)

Bendede bu cıktı dogru dıor ben esıme asıkım

ooyyy oyyy yerim ben akkksimiiiii Şeniz

canım meslektaşım benim demek ki yaşarsan ki inşallah en kısa zamanda yaşarsın böyle samimi gerçek koskocaman bir aşk yaşayacaksın.
umarım en kısa zamanda bu şanslı insan çıkar karşınaa.s.
Dünyanın bütün servetinden daha değerli bir şeye sahipsiniz: GERÇEK AŞK...!!! Sizi tüm içtenliğimizle kutluyoruz. İnşallah aşkınız hiç bitmez ve herzaman bu heyecan artarak devam eder. Elbette karşılığını da en az sizin verdiğiniz kadar alarak :KK66: Bu gerçek aşk çift taraflığı olduğu sürece sizden mutlusu yoktur herhalde. :kahve: :kahve:

ben kimseye aşık değilim :dilcikar:

Dünyanın bütün servetinden daha değerli bir şeye sahipsiniz: GERÇEK AŞK...!!! Sizi tüm içtenliğimizle kutluyoruz. İnşallah aşkınız hiç bitmez ve herzaman bu heyecan artarak devam eder. Elbette karşılığını da en az sizin verdiğiniz kadar alarak :KK66: Bu gerçek aşk çift taraflığı olduğu sürece sizden mutlusu yoktur herhalde

:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

X