9 mart çatlatma iğnesi pko gebelik oviletta

hadisek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2021
130
40
31
9 Mart'ta oviletta çatlatma iğnesi yaptıranlar burda mı ? Durumunuz nedir nasılsınz kızlar ben pko polisiktik overim klomeb tepki vermeyince femara ile büyütme yaptık 18.5 şu çatlatma iğnesi vurduk belirtileriniz nasıl test yapan var mı ?

8 martta vurdum iğne yarın 12.gün yarın yapıcam test ama hiç belirtim yok muhtemelen negatif çıkacak gibi hissediyorum geçen bir iki gün kasık ağrım oldu o kadar regl belirtim bile yok :/

8 martta vurdum iğne yarın 12.gün yarın yapıcam test ama hiç belirtim yok muhtemelen negatif çıkacak gibi hissediyorum geçen bir iki gün kasık ağrım oldu o kadar regl belirtim bile yok :/
Böyle düşünme ama belki vardır da seni rahatsız etmiyordur minik 😊 bende test yaptım 6-7-8 de ama negatif direk daha önce de oviletta yaptırdım ama onda uzun süre çift görmüştüm.

Bende 9 martta çatlatma iğnesi yaptırdın 10 martta aşılama oldum kasık ağrılarım ve vajinada baskı hissi var

Ben yaptım test negatif çıktı 🥺 dönmez herhalde artk

15. Gün dedi ama dayanamam o kadar bu sabah kaset test yaptım silik çizgi çıktı
İbsallah vardır bende 9 Mart'ta çatlatma iğnesi oldum sabah test yaptım tek çizik hayalet cizgi dahil yok . Rabbim senin kucağını doldursn inşallah testin çoksa her gün yap bı bak olur mu koyulaşma ile ilerler inşallah

İbsallah vardır bende 9 Mart'ta çatlatma iğnesi oldum sabah test yaptım tek çizik hayalet cizgi dahil yok . Rabbim senin kucağını doldursn inşallah testin çoksa her gün yap bı bak olur mu koyulaşma ile ilerler inşallah
İnşallah seninde koyulaşmaya başlar canım erken daha zaten ümidini kesme hemen

yok canım iğneyi 8 martta yaptım iğneden sonraki 12.gün bugun daha da donmez olsa silik de olsa belli olurdu olmadı bu sefer. regli bekliyorum :KK43:

yok canım iğneyi 8 martta yaptım iğneden sonraki 12.gün bugun daha da donmez olsa silik de olsa belli olurdu olmadı bu sefer. regli bekliyorum :KK43:
Benimde iğne 9 mart yapıldı pko femera bende bugün yaptm negatif çıktı yine de bı umut adete kadar vaktimiz var 😊😊😊😊

Benimde iğne 9 mart yapıldı pko femera bende bugün yaptm negatif çıktı yine de bı umut adete kadar vaktimiz var 😊😊😊😊
yok ya herkes 10.günden itibaren görüyor çok çok silik bile olsa illa ki çıkardı ben bu ay umudu kaybettim regl olayım doktora gitmicem ya ovu takibi yapıcam bir de öyle denicem sürekli doktora gitmeye vaktim de olmuyor zaten :KK43:

X